8 Reacties

5 jaar geleden

Heb je hem al geprobeerd in te bakeren? Dit hielp bij ons! Baby sliep ook alleen bij mij en sinds wij inbakeren kan ik hem zo wegleggen. Voordat we dit deden hielp een warme kruik ook wel een beetje, maar niet zo goed als inbakeren.

5 jaar geleden

Hoe oud is hij? Er staat 0 weken in je status namelijk. Hier ook een afhankelijk kindje maar wordt vanzelf beter naarmate ze ouder wordt. Ze is nu 4 maanden en kan pas sinds een week of twee rustig zelf in de box spelen. Daarvoor hield ze t nog geen 5 min vol.

5 jaar geleden

Reactie op Nicolien161

Hoe oud is hij? Er staat 0 weken in je status namelijk. Hier ook een afhank ...
1 maand 馃檭

5 jaar geleden

Het is (naar mijn mening) niet zozeer aanhankelijk zijn.. :) Het is een baby die 9 maanden lang, dus bijna een jaar, in jou buik heeft gezeten. Met alleen jouw hartslag, geur en stem als zijn wereld. Als de baby geboren word, ben jij nog steeds zijn wereld. En de wereld waarin hij komt is totaal onbekend. Een baby weet niet wat hij moet doen als hij uit de buik komt.. Dus; bij mama voel ik mij veilig. Hij heeft tijd nodig..heeeeel veeel tijd om aan de grote wereld te wennen.. Hou hem lekker veel bij je! Ga slapen als hij bij jou slaapt.. huishouden en andere dingen zijn echt niet belangrijk.. over 2 maanden ga je weer werken, je zult zien dat je baby al veel meer gewend is.. Echt, geloof me, je verlof vliegt voorbij en dan verlang je terug naar al die uurtjes samen op de bank of in bed 馃槝 Geef je kleine en jezelf de tijd!馃榿

5 jaar geleden

Reactie op Anneb

Het is (naar mijn mening) niet zozeer aanhankelijk zijn.. :) Het is een ba ...
Dank je wel voor ke lieve bericht Xx

5 jaar geleden

Reactie op berry30

Dank je wel voor ke lieve bericht Xx
Graag gedaan! Komt echt goed.. soms even relativeren! Zoals wij geen handleiding hebben voor babys, hebben babys ook geen handleiding hoe ze meteen na de geboorte alles zelfstandig moeten doen.. zoals slapen, spelen, eten etc.. Stapje voor stapje.. straks een keer een dutje in eigen bedje, dan een keer 2 etc etc Je doet het goed mama! Lekker knuffelen 鈾ワ笍

5 jaar geleden

Hier ook een knuffelig meisje. Ze is nu bijna 2,5 maand (10 weken) en sinds een weekje kan ik haar wat langer wegleggen. Ze hebben 9 maanden knus in je buik gezeten en worden in de grote boze koude wereld gegooid. Lekker van genieten nu ze nog lekker bij je willen zijn. Er komt vanzelf een moment dat je kleintje beter alleen kan zijn. De enige tip die ik heb is proberen je rust te pakken, lekker op de bank hangen of op bed en genieten van je kleintje. Ze worden zo snel groot! 馃グ

VRIEND

5 jaar geleden

Reactie op Anneb

Het is (naar mijn mening) niet zozeer aanhankelijk zijn.. :) Het is een ba ...
Precies dit! Ik denk dat we dit allemaal meegemaakt hebben de eerste weken馃槉. Ik heb heel Wat uren in bed en op de bank doorgebracht馃槄. Hou je kindje lekker bij je en geef je er aan over. Je kindje heeft je nodig, mooi toch鉂わ笍?! Google op veilig samen slapen en vraag je kraamzorg om tips. Geniet ervan, dan doet je kindje dit ook馃槉!