2 Reacties
vorige week
Twee van mijn drie kinderen deden dit. Zo veel lawaai, en het klinkt best zielig. Mijn derde is nu 6 weken en doet het nog steeds. We hebben haar vanaf de tweede nacht in haar eigen kamertje gelegd, dat was even experimenteren met deur open, babyfoon zo instellen dat je gekreun niet hoort en gehuil wel... Helaas zijn sommige geluiden hier zo hard dat ze wel door de babyfoon komen, maar mijn man kan dat veel beter filteren dan ik. Hij slaapt nu dus met de babyfoon en ik met oordoppen.
Als ze gaat huilen moet ze hier soms toch nog een boertje laten, of wil ze de speen. Inbakeren in de nacht helpt haar ook om in een rustigere slaapfase te komen.
Ik denk zelf dat het toch wat reflux is , dat hebben eigenlijk alle baby's toch een beetje, en die van mij spuugt ook steeds meer. Maar zolang ze niet veel of ontroostbaar huilt, is dat verder geen probleem














