32 Reacties
3 jaar geleden
Inprincipe is het allemaal redelijk hetzelfde. Je zou ook gewoon Kruidvat/Hero/Nutrilon kunnen geven. Kwestie van proberen
3 jaar geleden
Reactie op Mamaaa2021
Dit bericht is verwijderd
Dat zag ik ook, maar toen ik wilde bestellen stond er bij Etos en Albert Heijn 1 allebei "niet leverbaar" .. jammer genoeg
3 jaar geleden
Zag op de website van Etos dat ze AH flesvoeding verkopen omdat de Etos flesvoeding tijdelijk niet leverbaar is. Op de website van AH zag ik dat ze Etos flesvoeding verkopen...
3 jaar geleden
Reactie op Mamaaa2021
Zag op de website van Etos dat ze AH flesvoeding verkopen omdat de Etos fle ...
ik heb nu toch wel een paar albertheijn melkpoeder gevonden. Dus die maar een paar van gekocht :)
3 jaar geleden
Reactie op Yessicamsterdam
ik heb nu toch wel een paar albertheijn melkpoeder gevonden. Dus die maar e ...
Gelukkig toch wat gevonden!!
3 jaar geleden
Dat zag ik ook, maar toen ik wilde bestellen stond er bij Etos en Albert He ...
Ooh wat balen. 😖
3 jaar geleden
Hey, ik ben van Etos overgestapt naar kruidvat eigenmerk. Zelfde prijs en klontert niet zo erg als die van de etos.
Zoontje moest er wel echt twee weken aan wennen, een beetje hardere ontlasting maar geen buikkrampjes gehad gelukkig.
Moet eerlijk zeggen dat ik kruidvat veel beter vind dan etos.
3 jaar geleden
Ik zou even de keuringsdienst van waarde terug kijken over babyvoeding. Zou gewoon de kruidvat doen. Of een ander merk. Maakt eigenlijk helemaal niet uit.
3 jaar geleden
Reactie op Anoniemvooraltijd
Ik zou even de keuringsdienst van waarde terug kijken over babyvoeding. Zou ...
Het maakt wel iets uit.
De vul en hulpstoffen zijn wel anders namelijk, alleen de basis is gelijk.
Kruidvat gebruikt bijvoorbeeld al in nummer 1 maltodextrine.
Onze zoon reageerde slecht op Jumbo huismerk en Kruidvat.
Wij geven nu Hero Classic.
3 jaar geleden
Reactie op Anoniemvooraltijd
Ik zou even de keuringsdienst van waarde terug kijken over babyvoeding. Zou ...
Ik heb dat woord even gegoogeld maar is dat een soort suiker?
3 jaar geleden
Reactie op LiveLoveLaugh
Ik heb dat woord even gegoogeld maar is dat een soort suiker?
Ja is een suiker en de reden waarom hier ook geen Kruidvat melk in huis is. Maltodextrine heeft een hoge GI index, dus vergeleken met "gewone" suiker zorgt het voor een hogere piek in je bloedsuiker.
Mijn oudste had veel last van spruw en spugen met Kruidvat. Je kunt echt niet alle kunstvoeding over 1 kam scheren. Dat het allemaal de juiste voedingsstoffen bevat wel, maar wat erom heen zit maakt echt verschil in kwaliteit in mijn ogen.
3 jaar geleden
Maltodextrine is uitermate geschikt voor babyvoeding en klinische voeding. Het is een goede energiebron, vooral voor baby's, omdat het goed verteerbaar is en gemakkelijk door het lichaam kan worden opgenomen.
Zo slecht zal het dan toch niet zijn?🤷🏻♀️
3 jaar geleden
Kleine update. Gechat met AH klantenservice, die wisten van niets? 🤷🏻♀️. Er waren nog ‘enkele’ van voeding 1 Amsterdam. Er waren geen meldingen bij hen bekend, dus konden er weinig info over geven. Ze ging het doorzetten. Ook even gechat met klantenservice van de Etos die gaf aan dat er leveringsproblemen waren en dat het mogelijk rond half april weer was. Dat is natuurlijk veel te laat, dus ik ga inderdaad over op een ander!
3 jaar geleden
Maltodextrine is uitermate geschikt voor babyvoeding en klinische voeding. ...
Klopt, maar er zijn ook kunstvoedingen zonder maltodextrine (suiker ofwel vaak water met glucosestroop).
De lactose (ook suiker vanuit melk) vind ik een betere optie dan toegevoegde suiker.
Maar dat is persoonlijk.














