7 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op Piru
Je vriend moet gewoon regelmatig zijn handen wassen (niet aan eigen mond zi ...
Ja hij zit nogal veel met zn handen bij zn mond, ook onbewust natuurlijk.. mijn vriend dus. Dus ben benieuwd of dat nu ineens helemaal niet meer gebeurt..
Ben er best bang voor!
4 jaar geleden
Ik heb ooit alleen 8 jaar geleden een koortslip gehad en bij mij zei de huisarts dat zelfs daarvan nog antistoffen bij mij aanwezig zouden zijn die de baby dan ook heeft meegekregen. Ik had zelf ook een koortslip toen mijn baby 2 weken was, maar omdat ik dit dus maar 1 keer eerder heb gehad, herkende ik t pas heel laat en heb ik haar nog allemaal kusjes in haar gezicht gegeven ermee.. de dokter zei tegen mij dat het echt niet ZO besmettelijk is, maar dat je echt even heel goed moet uitkijken met het vocht uit de blaasjes. Veel handen wassen en even extra opletten. Maar komt vast goed! Mijn kleine heeft t uiteindelijk niet gekregen. En zelfs als ze een koortslip zou krijgen is het ook niet zo dat het gelijk een hersenvliesontsteking wordt. Niet teveel stressen! Gewoon even extra voorzichtig zijn en dan komt het vast goed :)
4 jaar geleden
Reactie op E0603
Ik heb ooit alleen 8 jaar geleden een koortslip gehad en bij mij zei de hui ...
Ah lief dat je mij geruststelling geeft! Dankje!
4 jaar geleden
Ik heb mijn hele leven als regelmatig een koortslip. Vroeger als kind was het soms heel erg, als in overal in mijn gezicht. Ik kom uit een gezin van 5 kinderen, heb nooit iemand anders aangestoken. Ook nu nog wel eens een koortslip. Zoals anderen ook al zeiden, opletten, handen wassen en zo een competed patch. Dat laatste vind ik vooral fijn omdat het extra bescherming bied bij toch per ongeluk contact.
4 jaar geleden
Tip om snel van de koortslip af te zijn.. Liefst al gaan doen bij eerste tekenen (is bij mij wanneer lip begint te tintelen/trekken/jeuken)
Van die pakjes gist kopen
Beetje gist op een lepeltje doen. Warm water erbij en met een schone vinger door elkaar mengen tot je klei achtig papje hebt. Dit op de plek smeren en laten drogen. Valt er vanzelf af. Je kunt dit zo vaak verhalen wanneer je wilt.
Ik voelde dinsdag dw tintelingen en woensdag ochtend gelijk met gist aan de gang gegaan. Geen uitbraak gehad.. Geen besmettelijk vocht wat er naar buiten is gelopen en inmiddels weer bijna helemaal weg.
Natuurlijk ook gezorgd voor geen kusjes in het gezicht enzo














