17 Reacties

3 jaar geleden
Mijn ervaring is dat de rompers niet heel vaak in de aanbieding zijn. Ik moest ook nieuwe hebben, dus heb ze maar gewoon gekocht. Wel echt janken, 25.50 voor 3 overslag rompers 😭

3 jaar geleden
Reactie op Liefsmaike
Mijn ervaring is dat de rompers niet heel vaak in de aanbieding zijn. Ik mo ...
Bij hema? Kan je ze beter bij hm bestellen... heb je 3 omslag voor 15 euro. En die zijn zeker zo goed en mooi.

3 jaar geleden
Zeeman heeft ook goede rompers. Alleen iets minder stretch misschien.
Hema heeft niet vaak de rompers in de aanbieding. Onze dochter is van 20 okt en sinds die tijd zijn ze maar 1 keer in de aanbieding geweest.

3 jaar geleden
Ik ben fan van de overslagrompers van zara. Niet waar je om vroeg maar ik vind ze net zo fijn als die van hema. Ook ribstof, wit. 3 voor 9,99 ook met korte mouw of zonder mouw. (zelf geen fan van lange mouw).
Ook de overslagrompers van zeeman en wibra vind ik heel fijn. Lekkere stofjes

3 jaar geleden
Oeh dat wordt meegroei rompers bestellen. Wij verwachten in september ons eerste kindje, iemand advies voor hoeveel rompers dan te kopen in een meegroei maat?

3 jaar geleden
Oeh dat wordt meegroei rompers bestellen. Wij verwachten in september ons e ...
Met meegroei bedoel je van opvolgende maten alvast bestellen? Ik heb het altijd gered met 8 overslagrompers korte mouw (winterkindje) per maat (en haalde vaak nog een tweepack lange mouw die altijd ongebruikt of 1x gebruikt weer in een doos eindigden)

3 jaar geleden
Oeh dat wordt meegroei rompers bestellen. Wij verwachten in september ons e ...
Aan 6 tot 8 rompers in maat 50/56 heb je de eerste maanden echt wel genoeg, met korte en lange mouw.
Hema valt ruim, onze dochter heeft ze denk ik wel 4 maanden aan gehad.