16 Reacties
2 jaar geleden
Kan het niet “gewoon” pech zijn, dat je kindje naast het vaccineren gewoon een fikse verkoudheid te pakken heeft, misschien een oorontsteking? Vaak duurt het even voordat dit echt tot uiting komt.
En drinken lukt dan ook vaak niet fijn, ondanks de honger, omdat het pijn doet.
2 jaar geleden
Het kan natuurlijk ook dat haar immuunsysteem al bezig was om het verkoudheidsvirus op te ruimen, maar door de vaccinatie een dubbele taak kreeg waardoor de verkoudheid zijn kans greep en tot uiting kwam.
Ik denk dat er niets anders op zit dan uitzieken zolang je dochter nog genoeg drinkt, evt paracetamol bij koorts en zoutoplossing neusspray hij verstopte neus.
Beterschap en hopelijk knapt ze snel op!
2 jaar geleden
Het lijkt inderdaad wel een beetje lang om “gewoon” de bijwerking van de prik te zijn..
Met het CB bellen zou ik denk ik ook doen, maar ik vraag me af of ze iets nuttigs voor haar kunnen doen.
Misschien simultaan ook even langs de huisarts? In de oortjes laten kijken bijv?
2 jaar geleden
Wel aanhappen, maar snel loslaten klinkt voor mij als een verstopte neus. Mijn dochter lukt het ook niet om te drinken met een verstopte neus. Probeert steeds, maar ja. Als je geen adem krijgt ondertussen is dat heel lastig. Logisch ook dat je dan gaat huilen uit frustratie. Goed het neusje leeg maken en neusspray gebruiken. Scheelt een hoop met drinken. Vaak wakker worden van de honger (of verstopte neus) klinkt ook vrij logisch voor mij en zeer herkenbaar.
Denk een toevallige samenloop van omstandigheden. Gaan zoveel virussen rond op het moment. Als een lijf dan ook nog allerlei virussen van een injectie moet verslaan zal dat wel pittig zijn! Mijn dochter is vaak ook lang verkouden, nu inmiddels al 2.5 week..
Sterkte voor jullie! Hopelijk knapt ze snel op.
2 jaar geleden
Mijn dochter was ook echt 2 weken uit haar doen. Veel huilen, niet goed drinken, koorts en verhoging etc. Ik las ook overal dat het niet meer door de vaccinatie kon komen, maar dat geloof ik niet. Zou wel héél toevallig zijn dan 😅..
Ik heb toen besloten even wat langer te wachten met de volgende prik en 1 prik per keer te geven. Dus de volgende prik kreeg ze een tijd later en dan alleen 1 prik van de 2. Toen had ze nergens last van.
2 jaar geleden
Hier hadden we eens een vaccinatie gevolgd door écht hoge koorts. Kon een bijwerking zijn, dus ok. Maar een dag of 4 later had ie nog altijd verhoging. Had meteen het gevoel dat het niet van de vaccinatie kon zijn en ben naar de huisarts geweest. Had toch wel effectief net toevallig een oorontsteking ook. Dus zou het zeker eens laten checken!
VRIEND
2 jaar geleden
Ik denk dat je twee dingen aan elkaar koppelt die niet gerelateerd zijn. Ja heeft vacinatie gehand én ze is niet lekker. Maar het is herfst Ik zou haast zeggen, wie is er niet ziek. Op kantoor hadden we een corona uitbraak en groot deel collega's ziek thuis. Dochter is laatste maand ook af en aan 2,5 week ziek thuis geweest. Heel vervelend, er heerst van alles.
De reactie op eerste dag en dag erna kan door prik komen. De rest staat hier los van. Als het zolang aanhoud kan je morgen langs huisarts gaan. Dan kan ze even gecheckt worden en kan naar oortjes worden gekeken.
Beterschap!
2 jaar geleden
Dankjewel voor jullie reacties en herkenning! Het zou natuurlijk ook los van elkaar kunnen staan, al zou dat wel heel toevallig zijn. Maar het is niet onmogelijk. Vooral omdat niemand dit herkent als reactie op de vaccinaties. Bedankt!
2 jaar geleden
Hier ook een kindje wat ruim een week na de 3-maanden-vaccinatie nog/weer onrustig is. Maar ik denk dat het toeval is.
We zitten namelijk ook midden in een groeispurt (het pakje dat gisteren nog paste kreeg ik vandaag niet meer dicht 😱) en de overgang van de hele dag slapen naar langer wakker zijn + willen 'spelen'.
2 jaar geleden
Reactie op Toettie
Heb je druppels (Otrivin is top!) evt in combinatie met zo’n zuig ding om h ...
Ja heb nu de neusspray ipv druppels. Vindt ze allebei een ramp dat wel. Verder hebben we die neuszuiger en een ui op haar kamertje. Mag die ui gewoon blijven staan? Dat neuszuigertje vang ik weibig mee trouwens 😅
2 jaar geleden
Reactie op NumberTwoOnTheWay
Ja heb nu de neusspray ipv druppels. Vindt ze allebei een ramp dat wel. Ver ...
Zelf heb ik (ook?) mega keelpijn gehad, alsof ik scheermesjes slikte. Dus als zij dit ook voelt snap ik dat drinken niet lukt. Hebben een speenmaat groter erop gedaan om haar een beetje te helpen.














