5 Reacties

5 jaar geleden

Wat ontzettend vervelend dat je dit nieuws kreeg! Je kan altijd een second opinion aanvragen (en dat lijkt me een goed idee). Als je zegt dat het om een baby met een heupluxatie gaat, dan hoef je nergens lang te wachten. In Groningen zitten 2 goede kinderorthopeden, dus daar zou ik proberen een afspraak te maken. Als zij hetzelfde advies hebben, dan is het duidelijk, maar wellicht zien zij andere oplossingen. Heel veel succes!! En maak je over die narcose niet zo druk, dat komt goed en zeker als je een kinderspecialist hebt, die doen de hele dag niks anders. 🍀

5 jaar geleden

Ik zie dat je al een second opinion hebt laten doen in Assen (WZA Dr Heeg?). Ik hoor daar goede verhalen over. Mocht je nog een 3e opinie willen dan zou ik voor de Maartenskliniek gaan. Wel een eindje rijden (kinderorthopedie zit in Boxmeer). Ik weet niet welke ingreep ze hebben voorgesteld maar weet dat er goede uitkomsten zijn. Natuurlijk schrik je hier als moeder van als ze je kind willen opereren. En je wilt het beste voor je kind. Maak desnoods een belafspraak om nogmaals te bespreken waarom er nu geopereerd moet worden en wat de gevolgen zijn. Ookal is het je al verteld soms is het goed om het nog eens te horen zodat je er ook een gevoel bij kan krijgen en vertrouwen krijgt in het proces. Succes!

5 jaar geleden

Reactie op SvSS

Ik zie dat je al een second opinion hebt laten doen in Assen (WZA Dr Heeg?) ...
Sorry 🙈 Ik had niet gelezen dat Assen al een second opinion was. Maartenskliniek is ook prima. De beste kinderorthopeden zitten in: Maartenskliniek, WKZ Utrecht, Sophia Rotterdam, UMC Groningen, Amsterdam en Maastricht. Kijk ook even op de website van “Vereniging afwijkende heupontwikkeling”. Daar staat ook veel goede informatie op.

5 jaar geleden

Reactie op SvSS

Ik zie dat je al een second opinion hebt laten doen in Assen (WZA Dr Heeg?) ...
We zijn via emmen daar gekomen,omdat ze daar gespecialiseerd zijn in deze ingreep. Wat ik begrepen heb gaan ze zijn pezen eerst langer proberen te maken,omdat deze verkrampt en verkort zijn. Hierdoor is er een risico als ze het opperbeen goed in de heup zetten dat de kracht van de pezen de heup weer uit de komt trekt en dan moet hij weer geopereerd worden. Zelf was ik niet bij het gesprek,maar mijn vriend. We hadden afgelopen vrijdag pas de brief gekregen dat we maandag heen moesten en ik werk in de zorg dus vrij krijgen dan is haast onmogelijk. De volgende afspraak is met de anesthesist en dan gaan ze echt vertellen hoe en wat ze precies gaan doen,maar kan er alleen maar van huilen 🙈 Maak me om zoveel dingen zorgen heb er afgelopen nacht nachtmerries van gehad etc .. Om nog weer een andere opinie te vragen is denk ik geen mogelijkheid,want het moet allemaal zo snel mogelijk zodat de slagings kans groter is.