157 Reacties
2 jaar geleden
Misschien kort door de bocht, maar hij zit in Spanje en wil niet overkomen, jij woont hier en wil geen abortus. Jullie zijn beide onvoorzichtig geweest wat betreft het zwanger worden en, als hij niet betrokken wil zijn, is de keuze aan jou. Fijne zwangerschap gewenst 💛💛💛
2 jaar geleden
Reactie op Fietsvakantie fietser
Misschien kort door de bocht, maar hij zit in Spanje en wil niet overkomen, ...
Oh dat Spanje heb ik verzonnen zie ik 🙈
2 jaar geleden
Reactie op Fietsvakantie fietser
Oh dat Spanje heb ik verzonnen zie ik 🙈
Ik dacht ook dat het Spanje was 😅
2 jaar geleden
Vervelende situatie. Beide zijn onvoorzichtig geweest, en beide hebben jullie hier een andere kijk op. Je kan hem niet dwingen om betrokken te willen zijn en hij kan jou niet dwingen om abortus te doen.
Uit je verhaal hoor ik dat je de baby het liefst wil houden. Heb je hier de woonplek/ financiën voor en wat moet er nog geregeld worden. Zou dat voor jezelf even goed op een rijtje zetten en je instellen op dat als je dit gaat doen dat je dit als alleenstaande mama doet. Mocht de vader toch besluiten betrokken te willen zijn dan kan dat altijd nog, maar aan het verhaal te horen zou ik daar geen rekening mee houden.
Hele pittige tijd zo. Maar als je er echt voor wil gaan dan ga je ook echt wel je draai vinden hoor 💙
2 jaar geleden
Ga voor wat jij wilt! Je soort van vriend kan nog bijdragen, maar het kan ook het einde zijn van jullie relatie(?).. Abortus is in ieder geval zeker geen garantie op dat je relatie het houdt. Sterkter nog, veel relaties gaan alsnog kapot na een abortus.
Dus kies voor wat jij wilt en als deze man echt van jou houd en voor jou wil gaan, zal hij bijdraaien en zijn verantwoordelijkheid nemen. Zo niet.. dan weet je ook genoeg ;-)
2 jaar geleden
Dat hij vraagt of je wel de pil nam en of hij de enige is, vind ik niet gek. Hij wil toch ook ff weten hoe het tot stand is gekomen en of hij echt de vader is. En ik snap het ook dat hij het liefst abortus zou willen omdat hij geen kind wil.
Maar. En misschien dat anderen dit man-onvriendelijk vinden, en daar is ook wat voor te zeggen, maar ik vind dat als een vrouw geen abortus wil, dat ook niet hoeft. In ieder geval niet bij een onopzettelijke zwangerschap. En zeker aangezien je al een trauma van abortus hebt. Het is jouw lijf waarin dit kindje groeit en jij moet ermee leven als daar iets in verandert.
2 jaar geleden
Dat hij vraagt of je wel de pil nam en of hij de enige is, vind ik niet gek ...
Was eigenlijk wel benieuwd hoe eea zat, dus even opgezocht. Je hebt gewoon het recht om zelf te beslissen. Zelfbeschikkingsrecht heet dat. Wel logisch ook eigenlijk.
2 jaar geleden
Denk dat hij je aan ziet als een soort van friends with benefits. Ik snap zijn reactie dan ook wel goed, maar dit is natuurlijk niet fijn om te horen. Succes!
2 jaar geleden
Wat je ook doet, niemand mag je ooit dwingen een abortus te doen. Dus denk zelf na wat je wil, maar hou hierbij wel rekening dat de vader geen rol gaat spelen 😘
2 jaar geleden
Misschien ongevraagd advies maar aangezien hij seks zonder condoom heeft met vrouwen waar hij verder niks mee wil zou ik ook een uitgebreide soa-test laten doen aangezien sommige gevaarlijk kunnen zijn in de zwangerschap.
2 jaar geleden
Misschien ongevraagd advies maar aangezien hij seks zonder condoom heeft me ...
Helemaal mee eens
2 jaar geleden
Reactie op LadyM-G
Ja achteraf vragen heeft nu geen zin meer! Abortus gaat hem niet worden!!!
Dat is je goed recht, maar ik vind wel dat je iets meer rekening met zijn gevoelens mag houden. Het klinkt nu een beetje alsof je van hem de boeman wilt maken. Jij kan kiezen, hij kan dat niet. Jullie zijn allebei ontzettend stom geweest door seks zonder condoom te hebben. Hij was in de veronderstelling dat je de pil goed gebruikte. Het is jou goed recht om het te houden en zijn goed recht om er niks mee te maken willen hebben. Hij wil geen contact en niks met echo’s te maken hebben. Dan moet je dat ook respecteren en hem niet alsnog gaan bellem.
VRIEND
2 jaar geleden
Je wil de ellende van abortus niet meer maar hebt wel onveilige sex met iemand waarmee je geen relatie hebt. Van hem ook stom geen condoom te gebruiken (alleen al ivm kans op soas). Zijn keus is duidelijk (en begrijp ik vam zijn kant).
Als jij geen abortus wil en een kindje wil krijgen en hier ook klaar voor bent (mentaal, financieel, huisvesting etc) dan zou ik ervoor gaan. Je zal dan alleenstaande moeder worden en grote kans dat je kindje geen (biologische) vader in haar/zijn leve zal hebben.
Niemand kan je drinken tot abortus maar de verwekker mag wel zijn mening/wens aangeven.
Niet mijn keuze maar
jou mening/keuze is duidelijk. Ik wens je een mooie, voorspoedige zwangerschap!
2 jaar geleden
Lastige situatie.
Ik vraag me af: wat verwacht je nu van hem? Je weet dat hij geen kind wilt, dat is zijn eigen keuze. Hij zal niet zomaar bijdraaien en verhuizen naar Nederland (denk ik, is natuurlijk een aanname).
Ik lees dat je hem een vriend noemt, geen partner of vaste relatie oid.
Ik zou niet teveel van hem verwachten. Al helemaal geen uitgebreide antwoorden en lange gesprekken over kinderen die hij niet wilt.
2 jaar geleden
Als je pas begint met de pil dan moet je altijd dubbele bescherming gebruiken. Hebben ze je dit niet verteld? Als je hem verteld had dat je anticonceptie gebruikt valt hem niet veel te verwijten hier... hij was ook duidelijk over het geen kinderen willen en dacht dus dat het goed zat met de pil.
Maar het is natuurlijk enorm schrikken voor je! Ik zat anderhalfjaar geleden ook in zo'n situatie. Hij wilde er ook niets van weten en probeerde abortus af te dwingen. Ik was er snel over uit dat ik het alleen wilde doen en wilde dat hij me met rust zou laten (wat hij gelukkig uiteindelijk deed). Hij heeft zijn keuze gemaakt, nu is het aan jou om te kiezen of je het alleen doet of niet. Ik zou hem ook met rust laten. Als hij zich bedenkt zal hij zelf wel contact nemen.
Heel veel sterke ❤
2 jaar geleden
Reactie op LadyM-G
Ja achteraf vragen heeft nu geen zin meer! Abortus gaat hem niet worden!!!
Achteraf vragen of je anticonceptie goed gebruikte en of hij de enige was is wel een heel normale reactie van hem. Hij moet alles ook even op een rijtje kunnen zetten en weten hoe het zit. Hij mag zijn mening ook uiten. Jij kiest dat het kindje er komt, maar je zal ook zijn keuze moeten respecteren.














