10 Reacties
3 jaar geleden
Wij hebben een skippy koe. We kregen een foto van de opvang dat hij op zo'n ding zat en t heel leuk vond. Had m'n vriend er een gekocht, maar heel eerlijk: zo heel vaak zit hij er eigenlijk niet op.
Zijn loopauto/fiets pakt hij vaker
3 jaar geleden
Wij hebben dit skippy paardje, 'Rody'. Hilarische plaatsing van het luchtventieltje 😆😆🙈 Onze dochter speelt er soms wel mee, gaat er soms op zitten of ze legt hem onder een dekentje om te slapen.. Wij hebben hem tweedehands gekregen van een familie waar ik oppaste. Ik zou zoiets niet zelf kopen denk ik

3 jaar geleden
Wij hebben schommelrendier uit Ikea en die wordt druk gebruikt 😊 hij kruipt er zelf op en af, kan zelf al schommelen, echt topding!!

3 jaar geleden
Wij zijn bij ikea geweest en daar stond er ook eentje, ze zat er 2 tellen op en keek er verder niet naar... ook bij andere niet. De skippybal daarentegen is wel erg populair 😎
VRIEND
3 jaar geleden
Wij hadden ook zo'n skippy beest gekregen. Keek zenamper naar om ennals ze er wel op zat vond ik dat ding erg instabiel. Na 2 x voorover kukelen weg gedaan. Hadden zelf ook hobbeleland van de ikea staan die wordt regelmatig gebruikt. Aan het begin samen maar ze kon er al snel zelf op klimmen, ze geeft er vandaag nog lekkernij geschommelt (nu bijna 2 jaar)
VRIEND
3 jaar geleden
Wij hebben dit skippy paardje, 'Rody'. Hilarische plaatsing van het luchtve ...

Deze hebben wij ook, mijn zoontje heeft er al meer dan een half jaar veel plezier van.
Wij hebben ook een hobbelpaard en dat vond hij ook erg leuk, maar vooral toen hij wat jonger was (18 maanden, nu is hij 2,5j)














