10 Reacties
4 jaar geleden
Ik doe altijd het binnenste bovenste drukkertje dicht en het buitenste bovenste drukkertje. Maar ongebruikte rompers hing ik gewoon met alle drukkertjes dicht op hoor. Dat ik ze nu niet allemaal dicht doe is puur gemakzucht.
4 jaar geleden
Ik vouw ze altijd op, deed dat dus met alle drukkerjes dicht anders is het opvouwen van die dingen helemaal ingewikkeld.
4 jaar geleden
Voor het wassen maak ik alle drukkers los, dan ophangen en zodra ze droog zijn een paar drukkers vast zodat ik normaal kan vouwen 😅 Met alle drukkers los drogen ze net wat beter hier en dan van nek naar kont over de waslijn (elke kant van de waslijn een mouwtje).
4 jaar geleden
Alle drukkers los en dan met ‘de rug’ over het rekje. Als ze droog zijn klap ik ze dicht zonder de knoopjes te sluiten.
4 jaar geleden
Er is geen goed of fout. Je kan uitproberen wat je fijn vindt.
Ik had alle drukkers dicht en toen weer gestreken (alleen de eerste keer) en nu na 7 weken alle drukkers los en zo over de lijn en niet meer strijken. Dan als het droog is een paar drukkers dichtdoen zodat ik het netjes kan opvouwen voor in de kast.
4 jaar geleden
Alle drukkers los en dan met ‘de rug’ over het rekje. Als ze droog zijn kla ...
Dit idd zodat als je ze wilt gebruiken alle drukkers open zijn, dat is super handig. Gad ik bij eerste wasje trouwens niet gedaan en met drukkers dicht opgehangen maar dat is niet ideaal als je newborn net uit bad komt en je nog met dichte drukkers zit te klooien.. Vooral de mannen.. 🤭
4 jaar geleden
Drukknopen los droogt sneller, dicht wordt het netter. Maar net wat jij belangrijk vindt.














