9 Reacties

3 jaar geleden
Nee hoor, even lekker knuffelen en verder weer van je af zetten. Kan gebeuren 🧡

3 jaar geleden
Ze reageerde op het voorval, werd ook weer rustig, is alert en drinkt zoals normaal én er is niets te zien aan het hoofdje.
Ik denk dat het veilig is om te zeggen dat het helemaal goed komt!
De eerste keren zijn altijd schrikken bij zo'n kleintje. Maar ze kunnen meer hebben dan je denkt hoor!
En.. ja, heel naar. Maar wen er maar alvast aan. Die hoofdjes gaan ze nog wel vaker stoten, met bulten en blauwe plekken aan toe🙈

3 jaar geleden
Denk niet dat het veel kwaad kan. Als ik zie wat mijn zoontje nu met z'n hoofd doet... Expres tegen de muur aan bonken, mij kopstoten geven, of tegen de keukenkastjes aan kruipen.
Ik zou het in de gaten houden, maar als je niks merkt zal het denk ik wel goed gaan. Kan iedereen een keer overkomen.

3 jaar geleden
Niks aan de hand waarschijnlijk, je kunt als je je echt zorgen maakt even de huisartsenpost bellen maar ik lees dat ze heel alert is en normaal drinkt dus ik ga er van uit dat er niks aan de hand is.
Ik ben een keertje samen met mijn dochter van toen 4 maanden oud heel hard tegen de muur aan gevallen omdat ik struikelde over een schoentje, dochter krijste het uit en had een klein schrammetje op haar voorhoofd. Ik helemaal in paniek naar de spoed post gebeld en die hebben me eigenlijk vrijwel direct gerust gesteld.

VRIEND
3 jaar geleden
Wat vervelend maar kan waarschijnlijk geen kwaad. Maar heb zelf ook een keer HAP gebeld voor geruststelling. Dochter was tegen metalen verwarming (wel koud) gevallen en had buil met kras erop. Babbt na hars huilen weer getroost maar mamma had nog paniek (en dat ook nog icm postnatale depressie). HAP heeft paar vragen gesteld en was natuurlijk helemaal niet nodig langs te komen maar mamma kon hierdoor ook weer slapen. Eens komt de eerste buil maar is toch lastig dit los te laten. Maar na de 1e ging direct wel goed en zijn nog vele stoot en valpartijen gevolgd.

3 jaar geleden
Geen zorgen maken denk eerder dat het je schuldgevoel is die je zo onrustig maakt , als ze er echt last van had zou je er niet stil krijgen kan gebeuren alle mama’s maken wel eens rare blunders mee , ik had een huilbaby en was zo op en moe dat ik uiteindelijk in slaap was gevalle met me arme baby in me armen tot ik opgegeven moment gekrijs hoorde en lag op de grond naar de HAP gegaan alle onderzoeken gedaan nachtje moeten slapen daar was niks gebeurd hij is onmiddels 4 en het is een flinke kleine vent!