7 Reacties
vorig jaar
Hi, ik heb deze kolf nu 6 weken en ik kolf er full time mee. Mijn productie ging direct omhoog (kolfde eerst met huurkolf Medela Symphony), waardoor ik mijn baby nu volledig afgekolfde melk kan geven en niet meer bij hoef te voeden. Ik ben er heel blij mee. Hands free, krachtige motor, schildverkleiners beschikbaar.
Alleen het schoonmaken van de opvangflesjes was eerst even een uitdaging, maar dat los ik op door een klein stukje van een spons af te knippen zodat die in het flesje past en ik gebruik zo'n vingertandenborstel als afwasborsteltje om bij alle hoeken te komen: https://www.drbrowns.nl/vingertop-tandenborstel/
Overigens was en steriliseer ik de flesjes maar 1 keer per dag. De rest van de tijd beaar ik de afkolfset in een bak in de ijskast.
vorig jaar
Ik heb hem geprobeerd bij een kolf consult en vond hem heel fijn!! Uiteindelijk voor de Elvie gegaan maar wel ff getwijfeld omdat ik het dus echt een goede optie vond.
vorig jaar
Ik heb 鈥榤 geprobeerd met kolfconsult. Ik koos voor de Elvie.
Het verschil zit 鈥榤 vooral in de kracht. Het was een prima kolf trouwens. Maar ik heb heel gevoelige huid en (dus) gevoelige tepels, en de Elvie voelde voor mij zachter en meer gentle.
Aangezien ik 4 dagen werk/kolf, had ik mezelf geen budget beperking opgelegd 馃. Ik heb de dubbele Elvie trouwens.














