5 Reacties

2 jaar geleden
Ligt helemaal aan je kindje, mijn zoontje was superalert en ging alleen maar slapen in zijn bed, anders bleef hij doodleuk 7 uur achter elkaar wakker (in de wagen, in de auto, in een campingbedje op een kamer die hij niet kende….terwijl hij in zijn eigen bed top sliep).
Dat, plus flinke reflux, waardoor hij na een voeding 30 minuten rechtop moest om iets binnen te houden. Een dagje winkelen was dus echt onbegonnen werk, even naar de supermarkt was al een uitje 😆.

2 jaar geleden
Ja hoor, wij zijn vanaf de geboorte altijd op pad gegaan. Onze dochter is 4 maanden en zoontje 2,5 jaar. Regelmatig dagen dat we de hele dag naar de kinderboerderij / restaurant / dierentuin / speeltuin / winkelen / vrienden / familie gaan. Kids gaan altijd mee en gaat altijd top. Soms niet, maar wat is het ergste wat er kan gebeuren. Dan ben je ook zo weer thuis!

2 jaar geleden
Als je kindje goed slaapt in de reiswieg, kun je overal naartoe, als je maar op tijd kunt voeden, verschonen en te slapen kunt leggen.
Voor je kindje hoef je het niet te doen, echt een uitje doe je puur voor jezelf.
En je kindje krijgt toch echt veel meer prikkels in een andere omgeving. Grote kans dat dat er ook weer uit moet