13 Reacties
4 jaar geleden
Mijn zoontje slaapt er heerlijk op. Hij is nu bijna 2 en wil soms gewoon nog even lekker in bed blijven liggen als hij wakker word🤭 dan mogen we hem er niet uithalen maar wel over zijn rug gewreven worden. Nemen de matras ook mee op vakantie voor meerdere nachten. 1 nacht slaapt hij in een campingbedje op de dunne matras.
Denk eerder dat het komt doordat hij de geborgenheid mist. De kinderwagen is natuurlijk een stuk kleiner. En bij jullie in bed heeft jij jullie.
4 jaar geleden
Reactie op Baby O
Mijn zoontje slaapt er heerlijk op. Hij is nu bijna 2 en wil soms gewoon no ...
Wat fijn!! Heerlijk dat hij zo lekker slaapt! Het kan natuurlijk ook de geborgenheid. Maar het gekke is eerst sliep hij wel wat beter op het matras? Ik heb ook het idee dat hij last heeft can sprong 4 zoals het zo mooi genoemd word… ik weet het allemaal niet meer. Hij slaapt bij ons in bed wel langer door…. Zou die het weten van als ik lang genoeg volhoud dan mag ik bij mijn ouders in bed?
4 jaar geleden
Vaak wel, ze liggen natuurlijk het liefste tegen je aan. Ik vind het zelf erg eng met mijn zoontje in 1 bed slapen. Ondanks dat hij tot 16mnd bv gehad heeft heet hij nooit 1 nacht bij ons in bed geslapen. Wij hadden het ledikant naast ons bed gezet en had ik de eerste nachten mijn hand er doorheen. Zodra hij wakker was waren wij er. Dit zou je nog kunnen proberen als je hem niet in je bed wil leggen.
Het zou ook kunnen dat hij nu wat onrustiger is door de sprong die hij maakt. Even weer een fase waar je doorheen moet en er komen er nog een paar. Maakt het helaas niet minder vervelend. Succes
4 jaar geleden
Wij denken dit ook vaak. Onze oplossing was: het zachte matras bij m'n ouders ophalen en dat testen. Maakte helaas geen verschil.
Wel hebben we zeiltjes van de zwangerschap onder het matras gelegd en een katoenen deken zodat het iets warmer was in de winter. Nu staat de zon volop haar kamer dus hebben we dat er weer onderuit.
Maar bij papa en mama slapen is natuurlijk ook het lekkerste dat er is 😍 daar kan geen matras tegenop.
4 jaar geleden
Ik snap dat je allerlei verklaringen zoekt maar ik heb niet het idee dat dit voor kinderen een te hard matras is. Kinderen slapen gewoon soms moeilijk. Je kan altijd proberen op een andere
Matras maar ik vraag me af of dat de oplossing is. Jk denk dat het met name de geborgenheid is op de andere plekken.
4 jaar geleden
Wij hebben dit matras ook en onze zoon slaapt er heerlijk op. Wellicht wil jullie zoontje liever bij jullie of in de kinderwagen slapen en heeft het dus te maken met een zekere mate van geborgenheid?














