12 Reacties
4 jaar geleden
Leuk! Met de trein lijkt me op de 1 of andere manier gemakkelijker dan met het vliegtuig. Ik zou het ritme wat je kindje heeft tijdens de reis aanhouden. En lekker overdag gaan, want veel slaap zul je niet hebben in de nachttrein. Heerlijk vooruitzicht, veel plezier alvast!
4 jaar geleden
Ik ben 1x van Zwitserland naar NL gegaan met de trein (kleine was toen ca 4 maanden) Prettig was het niet. Had veel spullen bij me en er was geen plek in de trein.
Later kwam ik erachter, dat er ook een Kinder afdeling is in de trein (deutsche bahn). Ook vond ik t echt heel vermoeiend.
Maar ik zal vaker dat stuk met de trein gaan. Ik denk, zodra ze wat ouder is en dus kan spelen in de kinder afdeling van de trein, zal t wel prima zijn. Hoef dan ook niet zoveel meer mee te nemen
4 jaar geleden
Wij gingen zonder kind altijd met de trein naar mijn schoonfamilie (reis van 10 uur, maar meestal langer i.v.m. vertraging). Sinds de kleine er is, zijn we met de auto gegaan. Was ook echt nodig, want ik had nooit al die spullen mee kunnen krijgen. Bovendien moet je nog al eens haast maken voor een trein of is de lift buiten werking. Wat een stress. Hier pas weer een trein als we weinig mee hoeven en de kleine vrij zelfstandig is.
4 jaar geleden
Deutsche Bahn heeft idd kinder coupe en dat is goed te doen. Ik ben zelf overdag met baby van 3 maanden vanaf basel naar Nederland gereisd en dat was geen enkel probleem. We zaten niet in de kinder coupe, maar in de "baby coupe" wat in ons geval de normale coupe bleek te zijn. We hadden een draagzak mee om wat mobieler te zijn. Even slapen deed onze zoon bij ons op schoot. Is niet ideaal natuurlijk maar even geen andere optie. Maar wat ons betreft veel fijner dan de lange auto rit waarbij je telkens pauze moet houden vanwege de maxicosi etc, en moet stoppen om te voeden..
VRIEND
4 jaar geleden
Ik heb een aantal keer de thalys genomen met mijn zoontje. Ik vond een draagdoek erg handig en bij de entree van de coupé was genoeg ruimte om de kinderwagen uit te klappen zonder dat deze het gangpad versperde. Dan kon mijn zoontje daar zijn slaapjes doen. Ik gebruikte dan een dooky om hem een beetje af te schermen. Verder kocht ik speciaal nieuwe muziekboekjes en ook een zingende eekhoorn om hem te entertainen. Ik vond het zwaarder worden toen hij net kon lopen en dan de hele trein door wilde... helaas is er geen kindercoupé in de thalys, maar de reis duurt ook maar 3 uur en 20 minuten.
4 jaar geleden
Ik zou de luxe coupe boeken, ivm geluid, privacy en comfort. Verder is het heel goed te doen! Wij hebben een treinreis amsterdam-Rome gedaan (nachttrein munchen Rome ). Als je interesse hebt heb ik ivm een klacht coupons, die ik binnen een jaar moet gebruiken (is gewoon van ns) die je dan zou kunnen overkopen.
3 jaar geleden
Reactie op Sellie21
Ik volg, wij willen naar zuid Frankrijk met de trein.
Ik zit te denken om eind september ook met de trein te gaan. Ik denk ook aan Zuid- Frankrijk. Dochter is dan bijna 2, mijn zoontje moet nog geboren worden maar is dan ongeveer 3 maanden. Tips voor de trein maar ook bestemming / hotel?














