Wat moet ik hier nou mee? Is dit normaal? Ik lees overal dat zwart niet goed is. Vorig keer was het een heel stuk wit en toen vertelde de huisartsenpost dat t niet ernstig is omdat hij zichzelf is. Hij had wel koorts. En nu zie ik dus zwarte harde stukken ertussen. Hij heeft gister niks geks gegeten. Appel/peer en wortel.
Dit is geen zwarte ontlasting. Je hoeft je hier geen zorgen over te maken. Zwarte ontlasting, die ontstaat door een bloeding, is helemaal zwart en ook anders van consistentie. Hij is dan plakkerig. Zwarte ontlasting is trouwens ook erg zeldzaam 馃槈
Dit is geen zwarte ontlasting. Je hoeft je hier geen zorgen over te maken. ...
Tenzij je kind veel blauwe bessen eet. Ik schrok me de eerste keer rot, want ik had ook allerlei enge dingen gelezen over zwarte ontlasting en van die bessen werd het dus echt pikzwart.
@TO, dit is geen zwarte ontlasting en lijkt me ook niks zorgelijks.
Maak je je wel ergens zorgen over, bel dan vooral de huisarts.
Haha mijn dochtertje had bietjes en spinazie op en ook echt pikzwarte poep, ...
Wat een lieve huisarts 馃槏
Onze dochter is dol op blauwe bessen.
Binnenkort naar een nieuw kinderdagverblijf. Wilde al gaan doorgeven dat ze vaak zwart poept 馃ぃ