19 Reacties
6 jaar geleden
Wat wil je anders doen? Je kind als pasgeborene alleen laten slapen in een kamer. Na mijn mening veels te vroeg en riskant. Babyfoons vertrouw ik niet en wat als er straks iets met je kind is en jullie daar allebei te snurken liggen. Op de kamer houden, je kind wordt heus niet gek van gesnurk.
6 jaar geleden
Reactie op Sanalief
Wat wil je anders doen? Je kind als pasgeborene alleen laten slapen in een ...
Ehhh het is best normaal om je kind alleen op de kinderkamer te laten slapen. Dat is niet zo gek.
Wij hebben onze kleine na de eerste nacht op haar eigen kamer gelegd en dat gaat prima.
On topic: wij hebben haar zelf niet bij ons op de kamer liggen maar ik begrijp dat het goed moet kunnen voor de eerste periode. Volgens mij zijn er een hoop mensen die je hierbij kunnen helpen 👍
6 jaar geleden
Ligt eraan hoeveel ruimte je hebt. Een wiegje/ ledikant of cosleeper zijn allemaal opties. Je hebt ook wel ledikantjes met commode ineen. Wij hebben een cosleeper wat super bevalt zit qua maat tussen ledikant en wieg in. Je zou ook een ledikant van Ikea kunnen ombouwen tot cosleeper, past je kindje langer in. Een commode is ook niet per se nodig, wij verschonen gewoon op aanrecht ( op aankleedkussen) en hebben luiers etc in een keukenkastje liggen
6 jaar geleden
Hoi Ros.
Bedoel je qua kamer delen alleen het slapen of ook kleding/verschonen etc.?
Ik weet dat vrienden het opgelost hebben door een co-sleeper te gebruiken (hoeft natuurlijk niet strak tegen je bed te staan, kan ook in een hoek van de kamer) en aan t voeteneind van t bed een smalle commode annex verschoningsplek te maken.
6 jaar geleden
Rooming in wordt sowieso aanbevolen de eerste maanden, dus helemaal niet gek! Ik denk eerder dat jullie wakker worden van alle geluidjes van de kleine dan andersom.
Er is een topic ‘huid zonder babykamer’ ofzo, misschien kan je die nog terugzoeken? Daar staan allemaal leuke hoekjes die mensen hebben gemaakt.
Wij hebben ons dochtertje voorlopig in ieder geval ook bij ons. Wel zo fijn ook met de nachtvoedingen.

6 jaar geleden
Wij hebben 2 slaapkamers waarvan één kinderkamer voor onze dochter van net 1 jaar.
In oktober komt onze tweede dame. Ze zal de eerste 6 á 9 maanden naast mij slapen in de cosleeper, net als de oudste.
De eerste weken slapen ze overal doorheen. Daarna worden ze wat sneller wakker van geluiden. Het is ook maar net wat voor kindje je krijgt. Onze dochter slaapt helaas niet zo diep, dus dat was vaak fluisteren.
Het verschonen van de baby doen we ‘s nachts op de overloop omdat we hier geen plek voor hebben op onze slaapkamer. We hebben een tweede grotere commode gekocht zodat we ook kastruimte hebben voor de baby.
6 jaar geleden
Komt goed. Hier staat een co-sleeper aan mijn kant van het bed, en aan de kant van mijn lief staat een verschoontafel. Kan morgen eventueel eens een foto nemen, maar het gaat prima zo!
6 jaar geleden
Deze foto vond ik alleszins terug (ballonnen waren voor de kat). Aan de andere kant is het even smal, maar het is net ruim genoeg voor een verschoontafel.

6 jaar geleden
Wij wonen niet groot en hebben èèn ruime slaapkamer. Zo blij dat de slaapkamer groot is, waardoor we genoeg plek hebben voor de spullen van onze dochter.
Wiegje staat naast ons bed, vaak aan mijn kant, maar ook welis naast mijn vriend. Dan hebben we Hemnes ladekast als commode de kleine en Paxkast hoogste, diepste en smalste, beide van Ikea. Ik vind het heerlijk dat ze op de kamer slaapt. Is super gezellig en heel praktisch. Daarnaast heeft het heel veel voordelen in de ontwikkeling en hechting.
Binnenkort wil ik haar spulletjes/plekje wat meer accessoires geven, zodat het wat gezelliger wordt.

6 jaar geleden
Wij wonen niet groot en hebben èèn ruime slaapkamer. Zo blij dat de slaapka ...

Ideaal en voldoende plek om al haar spullen bij elkaar kwijt te kunnen.

6 jaar geleden
Onze kleine slaapt ook bij ons op de kamer. Wij hebben een ledikant en commode die je kan inklappen ( Sundvik) aan 1 kant van de kamer staan.
Ik weet niet hoe groot jullie kamer is, maar dan zou je bijv naar een minder grote commode kunnen kijken. Die van Sundvik vind ik zelf perfect.
En je baby op de kamer hebben is echt wel fijn, ook voor je eigen gemoedsrust. Maar ook om te voeden in de nacht.
6 jaar geleden
Bij ons slaapt de 2e kleine ook op onze kamer straks, heb een co sleeper aan mijn kant van het bed eraan. Bij de muur aan voeteneind hebben wij een Chinees dressoir staan die nu dient als commode en waar ik alle baby spullen en kleding in heb. Verder staat er nog langs een andere muur een kledingkast voor mij en mijn vriend. Niet heel veel loopruimte meer over, maar voldoende en hebben zo wel alles.
















