6 Reacties
3 jaar geleden
Niet in jouw kleuren, maar wat wij bijvoorbeeld hebben is een houten schommelstoel van Marktplaats. Die kun je in alle kleuren schilderen.
We hebben een Ikea plank voor boven de commode, de Skogsta, en opa heeft Nijntje figuren erbij gemaakt dit we eraf kunnen halen wanneer ze Nijntje zat is.
Ook hebben we Eket-kastjes van Ikea voor aan de muur voor haar boeken. Die hebben ze ook in een roze kleur.
Voor een vloerkleed hebben we expres niet naar de kindervarianten gekeken, maar naar normale. Toevallig liepen we bij Hornbach tegen een heel zacht, wit kleed aan die nu in haar kamer ligt.
3 jaar geleden
Voor onze twee meiden van 2 en bijna 4 is dit een stukje van hun kamer. Ik ben helemaal verliefd op deze gordijnen (ikea). Het is echt een meidenprint maar ook 1 die ook nog leuk is als ze 12 en 14 zijn. En als je dan eventueel een zachtroze muur, deze gordijnen en de witte meubels combineert heb je een hele mooie kamer denk ik. Eventueel nog een mooi kleed erbij.

3 jaar geleden
Wel een jongenskamer maar misschien kan het qua idee wel helpen.
Ik heb de muren aan de onderkant blauw geverfd en de bovenkant wit.
Zijn basismeubels (ledikant, commode, kledingkast) zijn ook gewoon wit. Maar een plankje voor boeken heb ik ook in dezelfde blauwe kleur geverfd. En zo ben ik dat met nog een paar kleine dingetjes van plan. Door het zelfde RAL nummer van de verf te nemen komt alles in dezelfde kleur uit.
Hierdoor zit er heel veel kleurelement in zijn kamer zonder dat het vloekt.
Om dan de rust met andere meubels te krijgen zoals vloerkleed, voorleesstoel, gordijnen hebben wij die grijs genomen. Dan is het in het geheel een samenhang.
Als baby en nu dreumes kamer is het met wolkjes, sterren en de maan. Straks met zijn grote bed verwissel ik de wolkenlampjes en gaat het een onderwaterkamer worden. Dan kan ik dmv elementen het aanpassen zonder veel moeite.
Hopelijk kan je op deze manier inspiratie vinden voor jouw kleine meids kamer
3 jaar geleden
Dat is idd een goed idee om wat spullen te verven met dezelfde muurverf.. zelf was ik aant denken voor de muur onderkant oud roze en boven lichtroze, alleen ff kijken wat mooi bij elkaar past.
Ik heb bijgevoegd tapijt besteld voor op dr kamer (160x230)...
We wilden eerst ook n speelkamer voor dr maken, maar we willen ook heel graag binnenkort voor n tweede kindje gaan馃グ

3 jaar geleden
Heb foto's uit een filmpje gehaald, dus ze zijn niet zo duidelijk haha. Maar wij hebben alles neutraal gehouden en dan met roze accessoires. Zoals bijv roze knoppen op de kast en commode, roze bakken in de speelgoedkast. Zodat we het desnoods makkelijk weer kunnen veranderen. Dit was haar nieuwe kamertje toen ze 2 werd 馃榿
















