18 Reacties

4 jaar geleden
Mn neefje heeft ook van dat krullend haar. Mn zusje had het op het begin wel in een knotje/Staartje maar was niet echt mijn smaak dus dat is net wat je mooi vind. Later heeft ze de zijkanten kort laten knippen en dat hij bovenop nog de krulletjes had in een mooi model. Dat vond ik er wel mooi uit zien.

4 jaar geleden
Reactie op proudmommiii
Hier ook zelfde probleem. Ik lees mee 👀

Ooh ook van die mooie haartjes!

4 jaar geleden
Maar naar de kapper gaan betekent niet per se dat alles eraf moet toch? Je kan ook gewoon even een beetje bij laten werken. Ik wil het haar van onze peuter (overigens een meisje zonder krullen) ook wel graag langer laten groeien, maar af en toe naar de kapper maakt het toch wel net ff wat verzorgder.

4 jaar geleden
Reactie op nijn5
Maar naar de kapper gaan betekent niet per se dat alles eraf moet toch? Je ...
Ja klopt inderdaad, is ook nog een optie. Kan altijd vragen naar de mening van de kapper

4 jaar geleden
Reactie op Liefhuisje29
Ooh ook van die mooie haartjes!
Haha dankje💕
Wij zijn dan toch maar even naar de kapper geweest vandaag. Het werd een beetje too much. Vind het nu wel een stuk verzorgder uitzien. Misschien durf jij ook te gaan 🤗

4 jaar geleden
Reactie op proudmommiii
Haha dankje💕
Wij zijn dan toch maar even naar de kapper geweest vandaag. ...
Ohjaa en dit is het geworden


4 jaar geleden
Ik had heel lang geleden een jongenstweeling in de groep, Joods, dus met lang haar. Allebei prachtig knoetje!