36 Reacties
5 jaar geleden
Ik hou oook onwijs veel van kerst..kan echt niet wachten. Heb bij aliexpress al wat kerst decoratie en dingetjes besteld, dan ben ik in ieder geval optijd🤣🤣
Cadeautjes zijn altijd lastig..ligt eraan wat ze leuk vinden uiteraard haha.
5 jaar geleden
Ik hou oook onwijs veel van kerst..kan echt niet wachten. Heb bij aliexpres ...
Hahaha geweldig🥰😍
Het geeft mij altijd zo veel kriebels
5 jaar geleden
Wij hadden het er net over 😅
Ons lijstje:
Duplo
Toet toet
Groeimeter
Puzzels
Rugzak
Houten ikea trein
Zilver bestek
Onze zoon is dan ook 19.5 maand
5 jaar geleden
Wij hadden het er net over 😅
Ons lijstje:
Duplo
Toet toet
Groeimeter
Puz ...
Wat toevallig dat onze zoontjes gelijk lopen. Wanneer is hij geboren?😊
5 jaar geleden
Reactie op indewolken
Wat toevallig dat onze zoontjes gelijk lopen. Wanneer is hij geboren?😊
6 mei 2019.
Krijgt een broertje in februari. Dus ik vind het niet erg dat de toet toet verzameling en duplo wordt uitgebreid. Straks 2 jongens plezier aan (hoop ik!)
En jouw zoontje?
5 jaar geleden
6 mei 2019.
Krijgt een broertje in februari. Dus ik vind het niet erg dat ...
Gelijk heb je. Veel dingen kun je jaren bewaren😊
Mijn zoontje is van 30 april!
5 jaar geleden
Leuk toch, ik ben fan van sinterklaas. Schoen zetten, de humor in het verhaal met de pieten, bedenken hoe de cadeautjes het huis in komen, neefjes en nichtjes beetje opjutten. Volgend jaar onze eigen druif gek maken. Hij is dit jaar 1,5 met sint, beetje zelfde leeftijd dus als die van jou.
Anyway... Ik heb dus ook al één en ander in kast liggen.. Ik vond van de week pittenzakjes bij die scandinavische winkel (gezusters ...), bij dille en kamille een houten mini camera (als je door het oog kijkt zie je alles anders door de slijping van lens. Leuk en klein voor in de schoen. Verder een liedjesboek van mies van hout, een doosje duplo, een noppenpuzzel en mijn man kon van zijn werk een toet toet vliegtuig meenemen dus die ook. We hebben de houten ballen en sorteerplank van grimms. Opa's en oma's gaan straks ook nog vragen, daar vragen we nog iets van grimms en de autobaan van way to play van en ik denk dat ik nog een pyjama scoor.
Ik ben zelf van liever een paar dingen van hoge kwaliteit als een berg zooi van plastic en op batterijen.
Leuk vind ik in deze leeftijd boekjes (die zak hij ieder jaar krijgen), duplo, puzzels en ook altijd iets wat hij nodig heeft zoals een pyjama/slaapzak/dekbed. Een pop is ook leuk. Blokken zijn hier ook zeer geliefd.
5 jaar geleden
6 mei 2019.
Krijgt een broertje in februari. Dus ik vind het niet erg dat ...
Een pop is ook leuk (als je die nog niet hebt). Mocht ik tegen die tijd weer zwanger zijn krijgt hij een pop van ons, kan hij mee zorgen.
5 jaar geleden
Deze komt ook op de lijst en een buiten bezem. Hij wordt echt dolenthousiast als hij mee mag doen. Op vakantie lag er in ons huisje een mattenklopper en een bezem (dat was voor ons flink ontwijk kunsten uithalen). Maar hij vond het zo leuk. Dus dan maar iets in zijn eigen maat.

5 jaar geleden
Geen idee wat je budget is, maar onderstaande dingen speelt onze oudste al lange tijd mee. De meeste dingen al vanaf dat hij 1.5 is, wordt over 2 weken 3 - dus zijn dingen die lang leuk zijn!
Houten treinbaan (Brio nu in de aanbieding bij Limango)
Duplo
Little people
Houten garage en autokleed
Playmobil 123
Puzzels
Boekjes
Houten poppenhuis
Houten keukentje
Trybike
5 jaar geleden
Reactie op Boukje90
Geen idee wat je budget is, maar onderstaande dingen speelt onze oudste al ...
Ga meteen even kijken naar brio, trein is ook heel leuk idd.
5 jaar geleden
Leuk toch, ik ben fan van sinterklaas. Schoen zetten, de humor in het verha ...
Puzzelen doen jullie kinderen dat allemaal al? Dan bedoel ik zo'n noppenpuzzel? Ik krijg het niet voor mekaar. Lezen doet hij gelukig wel! Iedere vakantie kopen wij 1 boekje om 'zelf' te lezen en om voor te lezen.
Dat van grimms ziet er erg leuk uit!! Wij hebben al wel bogen en dan van little dutch. Wordt nu vooral gebruikt om autootjes er onder door te laten rijden.
Oeee een pop. Dat ga ik niet voor mekaar krijgen bij papa (papa is iets te trots denk). Ik ben hem nu al aan het overtuigen voor een keukentje. Terwijl mijn man juist gerust een 6 gangen diner bereidt.
Ja schoonmaken is hier ook een ding. Als ik aan het stofzuigen ben dan komt onze zoon al aan met de dweilstok en gaat dan dan dweilen. Alleen jammer dat hij de tuin ook dweilt. Maar verder ben ik tevreden over zijn schoonmaakkunsten 😜.
Er komen erg veel leuke dingen voorbij. Trybike, las ik ook bij iemand, is hier ook erg favoriet!!! Zoek je hardloop schoenen dan maar op.
5 jaar geleden
Ik weet niet meer wie het zei.
Maar ik ben verliefd geworden op brio 😍😍
Treinset en boerderij in 1. Wat wil een jongentje nog meer? Ennuh van hout dus gooi en smijt proef, mama ook blij.
Weet iemand waar ik het kan kopen in een fysieke winkel?
5 jaar geleden
Ik weet niet meer wie het zei.
Maar ik ben verliefd geworden op brio 😍😍
...
Het is inderdaad echt heel stevig spul! Mijn moeder heeft die van ons van vroeger bewaard en daar kan mijn zoontje nu weer heerlijk mee spelen.
Ik weet niet in welke omgeving je een winkel zoekt, maar ik weet dat planethappy in Driebergen het in ieder geval verkoopt. Dat is sowieso echt een geweldige speelgoedwinkel!
5 jaar geleden
Puzzelen doen jullie kinderen dat allemaal al? Dan bedoel ik zo'n noppenpuz ...
Onze zoon haalt de puzzelstukjes eruit en ik doe ze erin. Hij probeert het zelf ook, zonder succes. Makkelijk vormen lukken al. Zo'n puzzel met cirkel, vierkant en driehoek ziet er voor ons wat saai uit, maar de stukjes passen makkelijker, dus juist heel leuk. En hij vind het erg leuk om een moeilijkere puzzel samen te doen. Je ziet hem bij ons afkijken en proberen 🥰
5 jaar geleden
Reactie op MacyMae
Geen leuke tips, maar schaam je niet!! Ik kan ook niet wachten, gisteren al ...
Hahaha heerlijk die kerstfilms. Kan mijn kerstvreude dus met jou delen🤣
5 jaar geleden
Reactie op indewolken
Hahaha heerlijk die kerstfilms. Kan mijn kerstvreude dus met jou delen🤣
Vreugde*
5 jaar geleden
Christmas, the most beautiful time of the year!!
Heb geen cadeautips voor je... Mijn zoontje is pas 8 maanden, dus dit jaar zijn eerste kerst! Ik kan niet wachten om er een extra speciale kerst van te maken : mooie decoraties, mooie boom, mooi ingepakte kadootjes onder de boom, cosy sfeertje in huis creëeren! Heerlijk! Ik hou echt van de kersttijd!
Veel plezier alvast allemaal met de voorbereidingen van deze prachtige periode!














