5 Reacties

2 jaar geleden

Ik denk dat het schimmelen meevalt als je het zitje zo droog mogelijk weg zet. Anders baby/dreumes op de arm en dan ergens ook het zitje naar boven

2 jaar geleden

Iets soortgelijks. Hier staat de wagen in de kelderbox en moet ik vanaf de 3de woonlaag naar beneden. Eerst veel de maxi cosi gebruikt. En nu dus ook het zitje. Die staat al een paar maanden in de kelder en hier gaat het goed. Al is het er wel vochtig. En ik vind het zwaar met tillen. Dus wij gaan over op een buggy.

2 jaar geleden

Ik zou overgaan op een goede buggy die boven zetten. Joolz Aer is bijv heel klein en licht. Weet niet of jullie een auto hebben? Ken ook mensen die kinderwagen en/of buggy standaard in de auto bewaren.

2 jaar geleden

Ik zou dan denk ik veel de draagzak gebruiken? In plaats van de wagen of om je kindje +het zitje naar beneden te kunnen brengen.

2 jaar geleden

Dan idd een hele lichte ultracompacte buggy aanschaffen die ook plat kan en die gewoon meenemen naar boven..