9 Reacties

6 jaar geleden

Ik heb er eentje van medela, die zat bij m'n kolf, ideaal! Heb twee vrije handen tijdens het kolven km nog wat anders te doen

6 jaar geleden

Ik heb er eentje van medela, die zat bij m'n kolf, ideaal! Heb twee vrije h ...

6 jaar geleden

Ik heb destijds ook een kolf bh gekocht. Heel blij mee geweest.. zit je niet heel de tijd zo onhandig met je handen.. en kan je zelf wat doen in de tussentijd al is het maar nieuws lezen of spelletje op je telefoon.

6 jaar geleden

Reactie op tandloos

Is dat zo een? En hoe vallen die maten? https://www.wehkamp.nl/medela-ea ...
Ja dat is hem! Ik heb een maat L met cup 90D

6 jaar geleden

Kijk eens naar de elvie kolf.. draadloos onwijs handig!!

6 jaar geleden

Ik doe altijd gewoon een voedingsbh aan en dan sluit ik de bv over de kolf heen. Dat werkt perfect en kost niks. Gaten in een sport bh knippen heb ik ook eerst geprobeerd maar dat was niet sterk genoeg. Dan viel e kolf er alsnog steeds af. Met deze methode kan ik dubbel kolven en heb ik mijn handen vrij.. Succes!

6 jaar geleden

Reactie op Krz

Kijk eens naar de elvie kolf.. draadloos onwijs handig!!
En suuuper duur 馃か

6 jaar geleden

Ik had katoenen voedingsBH's van de H&M. Als ik de kolf erop zette, kon ik mn BH alsnog dichtklikken met de cup iets dubbelgevouwen. Zo kun je ook met een gewone BH overal handsfree kolven zonder helemaal uit te hoeven kleden.

6 jaar geleden

Superblij met mijn kolfbh, echt zo'n aankoop waarvan ik dacht: had ik veeeeel eerder moeten doen!