30 Reacties

2 jaar geleden

Puck& co en kraamzorg Roos. Zijn beide aanraders

2 jaar geleden

Geen tips voor Den Haag. Maar je moet geluk hebben met de persoon die toegewezen wordt. Wij kozen een organisatie die heel goed bekend staat. En kregen een nieuwe onervaren kraamverzorgster die veel onzin vertelde en met wie we geen klik hadden. Als je echt van tevoren wil weten wie er aan je bed komt dan kun je op zoek naar een zzp’er.

VRIEND

2 jaar geleden

Ik zit tegen Leidschendam aan en heb bij beide kinderen bij 'beschuit met muisjes' gezeten. Hele fijne vrouwen daar 😊

2 jaar geleden

't zonnetje / maantje raad ik niet aan

2 jaar geleden

Kraamzorg mama raad ik je niet aan in ieder geval. Careyn goede ervaringen mee. Eigenlijk precies wat iemand al heeft gezegd, je moet geluk hebben met de kraamverzorgende die aan je toegewezen wordt.

2 jaar geleden

Kraamzorg delux! de begeleiding van Berna is helemaal top

2 jaar geleden

Kraamzorg Beschuit met muisjes Leyweg

2 jaar geleden

Ik raad Laviva kraamzorg af! Twee x gehad en twee x drama. Doen niets en zaten letterlijk te theeleuten met mij. Was kapot na hun bezoek. Derde x geen kraamzorg voor mij!

2 jaar geleden

Naviva vond ik twee keer heel fijn! We hebben onder andere geleerd over babymassage en dunstan babytaal

2 jaar geleden

Reactie op AmyRox

Kraamzorg mama raad ik je niet aan in ieder geval. Careyn goede ervaringen ...
Hier ook slechte ervaring met kraamzorg mama. Hele organisatie is een zooitje (nemen te veel klanten aan).

2 jaar geleden

Ik heb goede ervaringen met Lieve kraamzorg (het heet inmiddels babycare volgens mij). Als je een voorkeur aan kunt geven vraag om Joyce! Ze was echt de held van mijn kraamweek.

2 jaar geleden

Reactie op XLMN

't zonnetje / maantje raad ik niet aan
Raad ik ook niet aan.

2 jaar geleden

Reactie op eline199

Ik heb goede ervaringen met Lieve kraamzorg (het heet inmiddels babycare vo ...
Fijn om te horen!! 💗 Wat maakte haar precies tot held?

2 jaar geleden

Reactie op Meimamma

Naviva vond ik twee keer heel fijn! We hebben onder andere geleerd over bab ...
Klinkt goed!

2 jaar geleden

Reactie op Momsima

Ik raad Laviva kraamzorg af! Twee x gehad en twee x drama. Doen niets en za ...
Oh shit zeg! Is Laviva hetzelfde als Naviva? Want Meimama zegt net dat ze 2x super ervaring had met Naviva 🤔

2 jaar geleden

Reactie op Carla888

Ik zit tegen Leidschendam aan en heb bij beide kinderen bij 'beschuit met m ...
Leuk je bent al de tweede die ze noemt!

2 jaar geleden

Reactie op JannekeJen

Geen tips voor Den Haag. Maar je moet geluk hebben met de persoon die toege ...
Aha ja dat idee kreeg ik al, op zoek naar een ZZPer dan…. Is dat financieel hetzelfde voor ons (de klant) als dat er bij een bureau zouden komen? Als je dat weet

2 jaar geleden

Puck en co. Heb ik 2x een goede ervaring mee gehad😃

2 jaar geleden

Zat bij de eerste bij beschuit met muisjes, maar totaal niet tevreden. 1 vriendin van mij had 1x een goede en 1x een slechte ervaring en een andere vriendin had ook een goede ervaring. Dus echt afhankelijk van wie je hebt. Wij hebben besloten nu voor klavertje vier kraamzorg te gaan.

2 jaar geleden

Reactie op Favoritie

Fijn om te horen!! 💗 Wat maakte haar precies tot held?
Ze heeft zowel mijn thuisbevalling als mijn kraamweek gedaan. De bevalling was best heftig met een fluxus en dus nog na de geboorte met de ambulance naar het ziekenhuis. Maar ze bleef rustig en dat zorgde voor veel vertrouwen. En verder was ze tijdens de kraamweek gewoon gezellig op de momenten dat je het nodig had(ook veel steun tijdens de kraamtranen)en zorgde ze er ook voor dat ik genoeg rust pakte(wat ik ook kon doen omdat ik wist dat ze alles onder controle had). Daarnaast heeft ze mijn borstvoeding gered door de tip van de tepelhoedjes. Al met al lastig afscheid nemen na een week. Mocht ik nog een kindje krijgen dan ga ik haar zeker weer vragen.