4 Reacties
3 jaar geleden
Ja, dat klopt. Je moet het binnen een uur consumeren. Je kan dus niet voor de hele dag kunstvoeding maken en het dan in de koelkast zetten.
3 jaar geleden
Nee hoor. Je kunt kunstvoeding gewoon voor 24 uur maken. Wel direct na maken in de koelkast zetten. Natuurlijk zetten ze erop dat het niet kan, maar dat is niet waar. In het ziekenhuis maken ze ook voeding voor 24 uur klaar voor de baby’s. Ik heb het voor mijn dochter ook heel lang gedaan. Ze is er gewoon goed op gegroeid, niks aan de hand. Ik bewaarde de voeding afgesloten in een grote melkfles.
3 jaar geleden
De kraam deed dat bij mij ook, omdat ik borstvoeding gaf en tekort kwam in de kraamweek stond er aangemaakte kunstvoeding in de koelkast max 24u zodat ik niet zoveel hoefde verspillen














