10 Reacties

5 jaar geleden

Ja zeker! Je kan ook wat uit de waterkoker gebruiken, even laten afkoelen uiteraard voor de juiste temperatuur.

5 jaar geleden

Reactie op Beanie85

Ja zeker! Je kan ook wat uit de waterkoker gebruiken, even laten afkoelen u ...
Ik las weer dat een pan beter is dan een waterkoker. Dan doe ik gewoon wat water koken in een pannetje, af laten koelen vervolgens inschenken en dan de kv erbij. Correct me if i am wrong.

5 jaar geleden

Het maakt echt geen verschil, maar als je je beter voelt bij een pannetje helemaal goed toch. Idd koken, laten afkoelen op handtemperatuur en dan de kunstvoeding erbij en roeren of schudden. Je zou zelfs gewoon kraanwater kunnen gebruiken zonder koken (in NL) want we hebben heel goed water. Maar goed je wil het sowieso warm dus kan je het prima koken en laten afkoelen en is het zeker goed 馃槉

5 jaar geleden

Reactie op Beanie85

Het maakt echt geen verschil, maar als je je beter voelt bij een pannetje h ...
Top! Bedankt hier kan ik wat mee!

5 jaar geleden

Hier deed ik altijd gekookt water en dan af laten koelen inderdaad.. werkt prima hoor

5 jaar geleden

Echter, als drinkwaterbedrijf raden wij het drinken van warm water rechtstreeks uit de kraan af. Het is namelijk mogelijk dat metalen in het warme water oplossen in de leidingen in je huis. Dit geldt zowel voor oude als nieuwe leidingen. Het is beter om water op te warmen met de waterkoker of op het gasfornuis. https://www.vitens.com/pers-en-nieuws/blogarchief/kun-je-warm-water-uit-de-kraan-drinken#:~:text=Echter%2C%20als%20drinkwaterbedrijf%20raden%20wij,waterkoker%20of%20op%20het%20gasfornuis.

5 jaar geleden

Geen warm water uit de kraan geven hoor!

5 jaar geleden

Reactie op Feather

Geen warm water uit de kraan geven hoor!
Dit absoluut niet, ook geen moment over nagedacht. Ik ga voor het zekere, ik pak kraanwater en die kook ik of in een pannetje op het fornuis of in een waterkoker indd.

5 jaar geleden

Wij doen koud kraanwater in een pannetje en warmen dit zo'n 30 tellen op (180cc). Vind ik sneller gaan dan in de magnetron. In NL is eerst koken niet nodig.

5 jaar geleden

Reactie op Leonore1985

Wij doen koud kraanwater in een pannetje en warmen dit zo'n 30 tellen op (1 ...
Precies, dat bedoelde ik ook! Alleen verwarmen is ook voldoende in principe 馃槆