6 Reacties
4 maanden geleden
Bedje zoals een kdv?
Niet mooi, wel praktisch en veilig!
Ledikantjes hebben niet voor niets bepaalde hoogte, heeft ook te maken met veiligheid wanneer ze zelf gaan klimmen.
Je kunt ook bij babypark kijken wat je aanstaat en zelf tweedehands zoeken misschien?
https://www.baaslevert.nl/product-categorie/inrichting-kinderopvang/bedden/bedjes-kinderopvang/
4 maanden geleden
Die van de prenatal hebben wij en deze vind ik zelf prima qua hoogte (1.78m). Feit blijft wel dat hoe ouder je kindje is, hoe lager een gewoon ledikant zal zijn omdat je de bodem verstelt. Wat je zou kunnen doen als je kindje wat ouder is, is dat je één kant uit het ledikant haalt zodat je je kind later niet letterlijk uit het ledikant hoeft te tillen. Bijvoorbeeld de voorkant of zijkant (en dan evt. een bedhekje plaatsen tegen het eruit vallen).
4 maanden geleden
Mijn partner en ik zijn ook lang. Ik ben ook ruim 1.80 en wij hebben de kidsmill sixties serie, ook speciaal omdat het wat hoger is. Zowel ledikant als box zijn hoger. Commode is helaas niet zo hoog (90cm). Vrienden van ons hebben als commode de IKEA malm (1m hoog). Achteraf had ik dat beter kunnen doen denk ik.
Helaas heb je weinig keuze als je lang bent, voor ons was dit toen ook de enige optie (bij Babypark).
4 maanden geleden
O wat grappig, ik ben klein en ik vond het ledikant dus veel te hoog. Zeker toen mijn zoon op de laagste stand lag, moest ik hem er zowat in laten vallen, want daar kon ik dus niet bij. Ik had het ledikant gekregen, dus ik weet het merk niet. Maar het was wel hoog en er zaten behoorlijke dikke poten onder, daardoor kwam het vooral denk ik.
Een beetje dit idee, maar dan met losse pootjes op de hoeken. Waar je dan eventueel zelf zelfs nog hogere voor in de plaats zou kunnen zetten.















