9 Reacties

3 jaar geleden
Ik was 8 toen ik waterpokken kreeg, ook lelijke littekens aan overgehouden maar nu 17 jaar later niks meer van te zien gelukkig, maak je niet te druk littekens vervagen vanzelf na de jaren.

3 jaar geleden
Reactie op 83k
Hoe is het ondertussen met de littekentjes? Is er al verbetering?
Ik zie je berichtje nu pas. Het is helemaal weggetrokken!! Super fijn. Littekens zijn natuurlijk niet erg oid maar zie mijn zoontje toch liever zonder :)

3 jaar geleden
Hier zei de kinderarts dat ze tot 2jaar kunnen blijven zitten. Hier ook een zoontje met 'littekens'

3 jaar geleden
Mijn zoontje heeft ook 2 littekens na waterpokken. Nu zo’n 2 maanden geleden. Echt super vervelend, voel me er haast schuldig over.
Ik heb inmiddels contact gehad met een huidtherapeut. Zij gaf als tip de littekencreme van la roche possay 2x per dag insmeren / masseren. Dat doe ik nu en zie inderdaad wel iets van verbetering (vlakker en minder rood). Ze gaf aan dat als het over een jaar nog zichtbaar is, ze evt nog een andere crème heeft. Maar die is wat agressiever , dus dat brand ook een beetje. Weet niet of ik dat wel wil. Maar die mogelijkheid is er in ieder geval wel. Daarna zou je het bijna niet meer moeten zien. Maar ze verwacht dat de littekens vanzelf weggaan, aangezien een baby huid goed heelt over het algemeen! Ik wacht het dus nog even rustig af en blijf ondertussen smeren met la roche possay. Ik beslis over een jaar of ik evt zo’n crème die de huidtherapeut voorstelde nog nodig vind..

3 jaar geleden
Reactie op 2021November
Mijn zoontje heeft ook 2 littekens na waterpokken. Nu zo’n 2 maanden gelede ...
Je kan als je kindje wat ouder is ook de keuze bij je kind laten voor het gebruik van de zalf. Ik heb op mn voorhoofd een diep litteken van een waterpok. Toen is 16was heb ik er zelf voor gekozen dat ik een aantal huid behandelingen wilde om er grotendeels vanaf te zijn. Ik heb ook een zalfje 'moeten' smeren en dit was echt niet fijn. Desondanks was het mijn eigen keuze en daar ben ik (nog steeds) enorm blij mee.

3 jaar geleden
Reactie op Grace93
Je kan als je kindje wat ouder is ook de keuze bij je kind laten voor het g ...
Precies dit. Ik heb een diep pok-litteken laten behandelen op mn voorhoofd en dat was best naar. Mijn zoon is nu 7 en heeft er ook twee die niet weg zijn gegaan. Zo diep dat hem soms wordt gevraagd door vreemden wat het is. Het gaat dus zeker niet altijd zomaar/met een crème weg. Maar dat geeft ook niet. Als hij ouder is mag hij zelf kiezen wat hij wil, evt beetje opvullen

3 jaar geleden
Reactie op 2021November
Mijn zoontje heeft ook 2 littekens na waterpokken. Nu zo’n 2 maanden gelede ...
Deze Cicaplast crème smeer ik ondertussen ook met SPF50.
Ook wel al verbetering te zien..
Daarnaast heb ik een factor 50 stick die ik doorheen de dag even aanstip op de vlekjes, samen met een zonnehoedje om zonneschade zo veel mogelijk te vermijden