12 Reacties
4 jaar geleden
Niet lullig bedoelt, maar heb je al gegoogled op moedermelk doneren? 🙈 dan kom je er heel makkelijk achter namelijk.
4 jaar geleden
Reactie op MarijkeYoshi
Niet lullig bedoelt, maar heb je al gegoogled op moedermelk doneren? 🙈 dan ...
Jazeker. Ik zie dat ik in mijn bericht niet heel specifiek ben geweest. Ik heb allereerst het ziekenhuis benaderd (een umc) die gaven aan dat ik het beste via moedermelk netwerk mij inkan schrijven. Dit omdat ik uit het Noorden kom en zij in het ziekenhuis genoeg aanbod hebben van moedermelk. Bij het moedermelk netwerk heb je Facebook nodig aangezien je dan in een gesloten facebookgroep geincludeerd wordt (Facebook heb ik niet). Ik kan verder moeilijk een moedermelk bank vinden waar ik terrecht kan, vandaar mijn vraag.
4 jaar geleden
Reactie op Grace93
Jazeker. Ik zie dat ik in mijn bericht niet heel specifiek ben geweest. Ik ...
Ah oke! Ik zag ook een mailadres op die site staan volgens mij, misschien via daar proberen? Dat ze voor je kunnen 'bemiddelen' zonder Facebook?
4 jaar geleden
Reactie op MarijkeYoshi
Ah oke! Ik zag ook een mailadres op die site staan volgens mij, misschien v ...
Ja klopt inderdaad, ik heb een email gestuurd! Zij plaatsen dan een bericht in de Facebook groep met mijn oproep erin. Echter brengt dit kosten met zich mee en daar zat ik niet echt op te wachten.. . Mocht ik niets anders kunnen vinden is dit een prima oplossing denk ik. Voor mij komt doneren via Facebook een beetje 'onprofessioneel' over als je begrijpt wat ik bedoel. Maar dat idee komt misschien voort omdat ik geen Facebook heb, haha. Ik was vooral benieuwd of er andere ervaringen en/of kennis was op dit forum.
4 jaar geleden
Chella verhoeven beheerd de fb groep van het moedermelknetwerk. Heb je met haar contact gehad? Zelf heb ik via de groep heel veel melk gedoneerd bij kind 2 en 3. Er is nog een fb groep die werkt hetzelfde alleen is niet met professionele kennis en kunde.
Via fb is het gratis. Ze mogen ook geen geld vragen voor melk doneren, omdat een anders mogelijk verkeerde motieven een rol gaan spelen. Woon ook ik het noorden.
Volgens mij mag een ander het ook niet voor je plaatsen, omdat je wel vragenlijsten moet invullen.
Je kunt wellicht wel via een lk in de buurt doneren. Geerte vd broek heb ik weleens wat zien regelen. Dat zou misschien nog een optie zijn?
Anders weet ik het ook niet in het noorden.
Mijn tip is wel hou zelf ook voldoende op voorraad. Doneren kan altijd nog. In het begin heb je soms meer productie, als je gaat werken bv kan dat soms zomaar inzakken.
Als je vragen verder hebt over doneren mag je die altijd stellen. Heb aan veel mama's gedoneerd. Een negatieve ervaringen rest eigenlijk allemaal positief!
4 jaar geleden
Martini zou je misschien ook nog kunnen vragen? Heb daar ooit meegedaan aan een onderzoek.














