6 Reacties

2 dagen geleden

Ik volg even, hier dezelfde situatie! Alleen menstrueer ik nog niet sinds de bevalling en geef ik live bv. Maar merk nu, mijn baby ook 7 maand is, echt een dip in mijn productie wanneer ik kolf op het werk.

2 dagen geleden

Reactie op .Judith.

Ik volg even, hier dezelfde situatie! Alleen menstrueer ik nog niet sinds d ...
Lees trouwens elders wel inderdaad om te kolven om weer de productie omhoog te brengen.

2 dagen geleden

Als je meer kolft zou je meer moeten produceren. Het is alleen wel zo dat met live voeden, kindjes na een bepaalde periode zelf efficiënter gaan drinken. En daar past je melkstroom zich op aan. Bij kolven is het wat minder natuurlijk en daar zie je vaak rond de 8-10 maanden een dip. Ik begon bijv zelf ook rond de 10 maanden veel minder te kolven terwijl het live voeden helemaal prima ging.

2 dagen geleden

Als je vaker gaat kolven, gaat t meestal wel weer omhoog. Bij mij hield het kolven na een jaar wel ongeveer op, terwijl t live voeden prima ging. Het is overigens wel normaal dat je productie in de menstruatieweek lager is. Ik gebruikte in die weken vaak meer van de voorraad en dan kolfde ik een week later weer ruim voldoende.
Bij productiedips ging ik altijd een paar dagen powerkolven. Niet leuk, maar werkte (bij mij) wel. :)