44 Reacties
vorig jaar
Misschien een productie foutje? Of heb je vaker besteld. Wij zijn er wel heel tevreden over!
vorig jaar
Ik heb via Alie Express een textiel stempel met naam besteld. Was na er na een keer of 15/20 uit. Deze heb ik al voor de oudste nu ook de jongste. +/- €6 en met een 7-10 dagen thuis.
Voor flessen ed heb ik een klein labelprintertje á €20 ook van Alie. Deze gebruik ik voor heel veel dingen in huis. Zijn plastic(achtige) labels, blijven ook prima zitten in de afwas. Na verloop van tijd wel een keer vervangen maar met zo'n printertje in huis geen probleem.
Textiel stempel:
https://a.aliexpress.com/_Ez07SNl
Printer:
https://a.aliexpress.com/_EzTZAH9
vorig jaar
Wij hebben er van Mynametags.nl. Alle stickers die we hebben blijven super goed zitten in de vaatwasser en de was.
vorig jaar
Reactie op 2023meisje
Misschien een productie foutje? Of heb je vaker besteld. Wij zijn er wel he ...
Helaas bij alle stickers zo en lees/hoor het meer dat de kwaliteit zo achteruit is gegaan. Stickers van 6 jaar geleden zitten er nog op, terwijl die van de jongste en inmiddels nieuwe voor de oudste er allemaal na een paar weken los laten😐
vorig jaar
Oh hier inderdaad hetzelfde! Ik dacht eerst dat ik de labels niet goed geplakt had, maar wat een flutkwaliteit! Ik had de labels van mijn zoon van de flessen gehaald, kon ik beter laten zitten. De opvang weet toch dat zij zusje van is.. Maar goed te lezen dat ik niet de enige ben. Die van onze zoon hebben al die tijd schoonmaken en sterilisator overleefd!
vorig jaar
Reactie op JJ-88
Helaas bij alle stickers zo en lees/hoor het meer dat de kwaliteit zo achte ...
Is hier inderdaad ook zo. Zoon wordt 5 en de stickers van vlak na de geboorte zitten overal nog op. De nieuwe heb ik erop gedaan toen hij voor het eerst naar school ging, dus nog geen jaar geleden en die zijn er óf al af óf ze zien er superlelijk uit. Ze zien er leuker uit dan die oude, maar ze zijn echt slecht geworden.
Ik heb laatst daarom stickers gekocht bij Hipi-kids, op aanraden van anderen in een topic hier. Die zitten tot nu toe nog prima, maar ze zitten nog niet zo lang erop als die van Goedgemerkt.
vorig jaar
Reactie op wen2122
Verstickerd al geprobeerd? Zijn ook nieuwe stickers en heb ze nu dus pas en ...
Nog niet. Ik heb ze nu besteld via mynametags. Zijn wel wat kleiner maar tot nu toe blijven ze goed zitten .
Ik zie bij de oude Goedgemerkt stickers ook een dikkere plaklaag dan bij de nieuwe stickers dus denk dat het daarmee te maken heeft. Ik zal verstickerd ook in gedachten houden.














