7 Reacties

3 jaar geleden

Niet herkenbaar, maar misschien kun je het filmen en aan de huisarts laten zien als je je zorgen maakt? Ook even goed kijken naar haar borstkas.

3 jaar geleden

Ze kwijlt ook wel veel en verslikt zich daar regelmatig in. Probeer het inderdaad vast te leggen maar vaak is het 1 moment dus dat is een uitdaging.

3 jaar geleden

Doet ze dit vanaf de geboorte of is het nieuw? Mijn dochter deed dit ook vaak, maar vanaf de geboorte al en het werd steeds een beetje minder. De luchtweg is bij baby's vaak nog een beetje slap en dan kan het wat dichttrekken bij hard inademen, dat was het bij haar.

3 jaar geleden

Hier wel herkenbaar. Uit het niets in haar slaap echt snakken naar adem. Het geluid dat je zelf maakt als je bijvoorbeeld je adem hebt ingehouden en dan die eerste snak naar adem. Zo klonk dat bij haar. Ik schrok me dood maar wende er na een tijd aan. Het is vanzelf over gegaan.

3 jaar geleden

Reactie op ElsjeA

Doet ze dit vanaf de geboorte of is het nieuw? Mijn dochter deed dit ook va ...
Heel stom maar ik kan dus niet voor me halen of dit van het begin af aan is..

3 jaar geleden

Doen niet alle baby's dat dan? 馃槄 Mijn beide dochters doen/deden dat. En m'n baby neefje ook. Even een adem-reset noem ik het altijd 馃檭

3 jaar geleden

Hier ook heel herkenbaar. Mijn zoontje doet dit ook. Ik heb dit nagevraagd aan het cb en schijnt wel bij meerdere baby's voor te komen.