11 Reacties
5 jaar geleden
Ach, wat sneu voor haar. 😔 Ze voelt zich waarschijnlijk echt even niet lekker ervan. Kan heel goed dat ze dan ook even niet wil drinken. Dat komt wel weer. Hou haar maar lekker bij je om te troosten. Mocht ze toch koorts krijgen dan kan je altijd nog even de HAP bellen.
Onze dochter was ook urenlang ontroostbaar na de eerste vaccinatie (met 3 maanden heeft ze de eerste gehad). We hebben toen ook 1 voeding moeten overslaan, omdat ze eindelijk sliep na uren huilen en we wilden haar niet weer wakker maken voor een fles. We kwam die dag maar op 4 voedingen uit totaal. Erg weinig, maar het is voor een keer even niet anders dacht ik maar. Had verwacht dat ze die nacht nog wel zou komen (ze heeft al heel lang geen nachtvoeding meer), maar ze heeft die nacht als een blok geslapen.
Ik hoop dat je dochtertje zich snel weer beter voelt. Ze komt straks vast wel weer voor een voeding. Gewoon haar goed in de gaten blijven houden, niet inbakeren de komende 24 uur en de temperatuur blijven controleren. Beterschap!
5 jaar geleden
Mijn dochter heeft toen ook heel weinig of niet willen drinken. Hou haar temperatuur even in de gaten, dan kan je altijd de hap nog bellen. Over het algemeen is dit een heel normale bijwerking. Zou me er niet meteen te druk om maken.
Even een tip mocht je borstvoeding geven; kolf zelf even, voor je productie en om stuwing tegen te gaan. 🥰
5 jaar geleden
Reactie op Sanalief
Dit bericht is verwijderd
Ik vind dit een vrij ongepaste reactie. Je bekritiseert haar keuze om te vaccineren en zegt vervolgens 'eigen schuld dikke bult'. Wat dacht je, dat een ongevaccinneerd kind dat vervolgens de bof krijgt niet aan een stuk door huilt en minder wil drinken? Ik ben het volledig met Nixue eens.
Lieve Eva081, heel vervelend dat je meisje zo'n reactie heeft op de vaccinatie. Je bent een topmoeder dat je je kindje beschermt met de middelen die je tot je beschikking hebt. Ik hoop (en verwacht) dat ze er snel weer bovenop komt. Je zult zien dat het morgen alweer een stuk beter gaat 😘
5 jaar geleden
Reactie op Sanalief
Dit bericht is verwijderd
Volgens mij was het niet de bedoeling om het zoveelste topic te openen over vaccinaties dat uitloopt op discussies. Deze mama maakt zich gewoon zorgen om haar kleintje. Denk dat ze met jouw antwoord niet echt geholpen is. Erg ongepast vind ik eerlijk gezegd..
5 jaar geleden
Eva081, hoe gaat het nu met je dochtertje? De nacht een beetje doorgekomen?
5 jaar geleden
Pff topic reacties verwijderd.
@sanalief alleen on topic reageren aub. Er zijn genoeg topics voor de zogenaamde anti vaxxers waar je je verhaal kwijt kunt.
@ts ze kunnen na een vaccinatie wat meer slapen na 24-48 uur moet je toch wel verbetering zien. Bij twijfel kun je altijd het cb of huisarts bellen voor advies














