12 Reacties

4 jaar geleden

Wij hebben deze ook gebruikt, vnl tegen de reflux. Merkte wel dat ze minder spuugde en het rook minder zuur dan 'gewone'. Kan niet zeggen dat het tegen de krampen hielp (ze huilde sowieso vaak, dus ja moeilijk polsen dan he).

4 jaar geleden

Bij ons hielp dat prima tegen de krampjes. Het duurde wel zeker een goede week voor ik resultaat merkte. Maar de kramp verdween bijna helemaal en haar ontlasting werd beter. Ze had heel veel last van harde ontlasting waardoor ze weinig ontlasting had, en wat kwam waren harde keutels en een opgezette buik. Dit verdween allemaal.

4 jaar geleden

Bij ons 2 weken nadat ze volledig was over gestapt op omneo voelde ze zich veel beter. Veel vrolijker. Minder huilen. Sliep ook langer door. Geen krampjes meer. Niet meer constant persen. Echt een hele verandering. Van een huilirig meisje die alleen maar bezig was met krampjes en persen waardoor ze ook niet ging lachen en alleen maar stil bleef liggen en huilen. Was ze na de overstap aan het lachen en begon ze echt meer te doen. Door de krampen stond ze gewoon stil met ontwikkeling. En daarna ging het juist heel snel. Was erg blij met de overstap. Ze is nu 1.

4 jaar geleden

Thanks allen! En kan je gewoon in 1x overstappen?

4 jaar geleden

Hier ook de omneo maar ben aan het overwegen over te stappen op de Hero… omneo helpt wel iets maar heeft nog steeds krampen, snel wakker, huilen in slaap of in de draagdoek als het echt niet gaat. Snachts ook echt wel onrustig, de ene dag gaat beter als de andere.. maar hoor veel verhalen dat de Hero comfort misschien net wat beter aanslaat.. van overstappen kunnen ze ook weer krampen krijgen.. dus dat is altijd lastig.. bij elke baby is het gewoon proberen wat werkt..

4 jaar geleden

Reactie op JovL1988

Bij ons 2 weken nadat ze volledig was over gestapt op omneo voelde ze zich ...
Hier hetzelfde veel persen en huilen en na overstap een heel ander kind.

4 jaar geleden

Reactie op Sooph

Thanks allen! En kan je gewoon in 1x overstappen?
Je moet langzaam over gaan. Ik moest met 5 scheppen eerst een weekje 2 omneo en 3 gewobe. Daarna week later voledig. En zodra volledig over gestapt ben duurd het ongeveer 2 weekjes voordat het echt werkt. Want de darmpjes moeten eraan wennen. Kan daardoor tijdelijk wat erger worden. Poep word ook vaak door omneo donker groen dus niet raar van opkijken

4 jaar geleden

Reactie op Ditte_

Hier hetzelfde veel persen en huilen en na overstap een heel ander kind.
Goed om te horen! En hoe ben jij overgegaan? In 1x of gelijkmatig?

4 jaar geleden

Reactie op Sooph

Goed om te horen! En hoe ben jij overgegaan? In 1x of gelijkmatig?
In 1x.

4 jaar geleden

Ik was heel tevreden er over. Hier was het eens in de 2 weken poepen. Daarna om de dag. Poep verandert wel van kleur als je het gaat gebruiken. Wij zijn in 1 keer overgestapt. Als ik jou berichtje lees, lees ik een 'normale' baby. Eens in de 48 uur poepen is niet gek.

4 jaar geleden

Wij zijn trouwens in overleg met de jeugdarts van het CB overgestapt niet op eigen initiatief.

4 jaar geleden

Ik was heel tevreden er over. Hier was het eens in de 2 weken poepen. Daarn ...
Gaat me ook niet zo zeer om het poepen maar om de krampjes 😊