7 Reacties

3 jaar geleden

Wij hadden 't door de fles geprobeerd met een Yspeen van Braun en daarna nog met de 3 standen speen van difrax... Maar onze dochter vond het niets... Daarna in een bordje met een lepeltje.. Maar zij kreeg het gewoon niet weg馃槀 er zijn kindjes die er weg van zijn!

3 jaar geleden

Onze middelste had het niet nodig die sliep wel lekker. Onze jongste had er baat bij was meer verzadigd snachts. Alleen vond hij het niet lekker dus hielp het na een aantal keer wel op 馃槄

3 jaar geleden

Reactie op Amomb

Wij hadden 't door de fles geprobeerd met een Yspeen van Braun en daarna no ...
Heb het net geprobeerd maar moet het echt heel dik zijn? Want nu is het best wel Sinnoh

3 jaar geleden

Gewoon niet gebruiken als het niet nodig is 馃槈 sommige gebruiken het om de baby een vollere maag te geven, maar het heeft verder geen toegevoegde waarde. Elke dag producten met rijst geven is sowieso niet goed. Als je kindje het gewoon goed doet en is niet enorm hongerig aangelegd zal ik het skippen. Het kan onnodig zwaar op de maag liggen en juist voor problemen zorgen. 鈽猴笍

3 jaar geleden

Hier gebruikt en onze kleine vond het heerlijk. Rustig opgebouwd, je moet alleen even opletten door welke speen ze het kunnen drinken als je het in de fles geeft. Wij gaven het hier rond een uur of 18.

3 jaar geleden

Ik gaf het in de ochtend, niet in een fles maar in een kommetje. Het happen schijnt goed voor de spraakontwikkeling te zijn. Ik deed de helft van een fles met rijstebloem. De andere helft van de fles gaf ik wel gewoon in een fles een half uurtje later.

3 jaar geleden

Heb het net geprobeerd maar moet het echt heel dik zijn? Want nu is het bes ...
Door een papfles hoeft het niet zo dik te zijn.. Volgens mij deden wij 3 schepjes rijstebloem op een fles van 150