12 Reacties

2 jaar geleden

Geen antwoord op je vraag, maar misschien heb je er toch wat aan: je hebt ook romper-verlengers. Voor rompers die onderaan te strak zitten, maar verder nog goed passen. Te koop maar ook simpel zelf te maken als je een beetje kan naaien.

2 jaar geleden

Reactie op BabyMans

Geen antwoord op je vraag, maar misschien heb je er toch wat aan: je hebt o ...
Dankje voor de tip!

2 jaar geleden

Ons zoontje draagt inmiddels boxers met hemdjes. Blijft in principe goed zitten alleen soms gaat het hemdje makkelijk omhoog omdat hij graag zn buik showt. Ik heb boxers en hemdjes niet kleiner gezien dan maat 86/92. Dus mocht je willen switchen zou je even moeten kijken of je dit er is in de maat van je zoontje

2 jaar geleden

Lekt ie ook overdag door of alleen 鈥榮 nachts? Hier alleen 鈥榮 nachts en daarvoor hielp 鈥榮 avonds/鈥榮 nachts de romper open laten.. een onderbroek duwt ook weer aan de bovenkant van de luier, waardoor je ook weer lekkage kan krijgen..

2 jaar geleden

Ons zoontje draagt inmiddels boxers met hemdjes. Blijft in principe goed zi ...
Hoe oud is jouw zoontje? Of al zindelijk!

2 jaar geleden

Reactie op VadXx

Lekt ie ook overdag door of alleen 鈥榮 nachts? Hier alleen 鈥榮 nachts en daar ...
Allebei wel馃槄 Heb echt alles al geprobeerd van nieuwe luiers tot de gekste dingen maar het blijft een probleem. Denk omdat hij zo beweeglijk is..

2 jaar geleden

Reactie op VadXx

Lekt ie ook overdag door of alleen 鈥榮 nachts? Hier alleen 鈥榮 nachts en daar ...
En als hij geen romper aan heeft is het niet zo. Maar het is zo koud hij moet er toch iets onder aan

2 jaar geleden

Reactie op laramosie123

Hoe oud is jouw zoontje? Of al zindelijk!
Hij is 21 maanden nu. We zijn wel bezig met training maar nog niet zindelijk. Vooral daarom overgestapt op boxers/hemdjes

2 jaar geleden

Ik heb heel lang die romper verlengers gebruikt. Werkte super. Nu sinds kort over op hemd en boxershorts. Nu doe ik de hemden in de boxershorts zodat het niet omhoog kruipt. Misschien een gekke vraag maar een vriendin van mij wist dit ook niet. Doe je de flapjes van de luier bij de liezen wel goed? Eventueel de luier aan de bovenkant iets naar binnen flappen? En piemeltje goed naar beneden? Wil je niet beledigen maar die vriendin heeft dus een jaar een zoon gehad die bleef doorlekken en t was met deze dingen direct verholpen.

2 jaar geleden

Er bestaan romperverlengers. Deze heb ik een tijd 's nachts gebruikt, zodat zijn (overvolle!) Luier wat meer plaats had. Heel handige dingen.

2 jaar geleden

Hier dragen ze ondergoed vanaf maat 86 :) dan is het pas verkrijgbaar. Vind dat veel.fijner

2 jaar geleden

De tip van romperverlengers heeft ook bij ons erg goed gewerkt, maar zeker niet alle nachten. Mijn zoontje lekt ook snel door. Wij gebruiken nu de romperverlengers en in combinatie met weinig drinken aanbieden een uur voor het slapen en Broeken die een losse elastiek hebben (wollen leggings van Dilling zitten lekker los) gaat het wel stukken beter. Boxpakjes zijn wat dat betreft dan denk ik ook ideaal, dat ga ik ook proberen komende maanden. Onderbroeken en hemden draagt mijn zoon nu overdag (22 maanden oud), maar ik zou idd denken dat het hemd omhoog kruipt. En als je het hemd in de onderbroek stopt, dan zit daar juist weer meer wrijving... 馃