33 Reacties
5 jaar geleden
Geen ervaring mee maar hoorde van vrienden van ons dat zij de kinderen met 3 maanden oorbellen hebben laten schieten, zij zeiden hoe jonger ze zijn hoe minder ze aan de oren zitten te trekken. Zag bij lucardi dat het vanaf 3 maanden mag, ik wil volgende week gaan kijken om het te laten doen
5 jaar geleden
Reactie op mom20
Heel drastisch is het niet, als je ze er uit haalt groeien ze dicht alsof z ...
Je blijft altijd wel wat zien, maar ik vind dat niet iets wat je je kind aandoet als ze er zelf niks over kan zeggen. Vandaar; persoonlijke mening. Ik zou het zelf al helemaal niet vergelijken met een besnijdenis. Ieder zn mening 🤷🏼♀️
5 jaar geleden
Reactie op dxmi
Je blijft altijd wel wat zien, maar ik vind dat niet iets wat je je kind aa ...
Heb m 17 jaar gehad (vanaf m’n geboorte) en na een paar maanden eruit kon je er niks meer van zien😂 zelfde bij een paar vriendinnen. Maar je hebt helemaal gelijk, ieder z’n eigen mening
5 jaar geleden
Als ze naalden gebruiken ipv schieten is er met genezen, recht zitten op latere leeftijd en verdwijnen na het verwijderen absoluut geen probleem (tenzij er met de groei van de oren iets veranderd natuurlijk, maar dat heeft niks met de oorbellen te maken)
Maar wat weet ik er nou van als iemand die al jaren oorbellen zet bij babies en hier ook de papieren voor heeft😂
5 jaar geleden
Ik heb al paar keer in de juwelier huilende kleuters gezien (4/5jaar), die heel graag oorbelletjes willen. Helaas op deze leeftijd maken ze het teveel mee, waardoor ze bang worden als zover is.
Zelf zou ik het al doen als ze klein is, hierdoor krijg ze het minst van mee. Lekker dikke knuffel geven en veel kusjes en dan is het zo weer over.
5 jaar geleden
Ik heb ze 1x gezet bij een baby van 4 maanden toen ik nog in een piercingshop werkte, dat vond ik toen zooooooo zielig dat ik me heb voorgenomen om bij mijn kindjes pas te wachten tot ze het zelf willen.
Ik kreeg ze vroeger na behalen van mijn zwemdiploma, vind dat ook wel een mooi moment/leeftijd.
5 jaar geleden
Ik had zelf pas oorbellen met 10 jaar ofzo ...ook omdat ik zelf wilde.. kreeg ze voor me verjaardag... nou deed niet zeer ofzo kom zeg je moet wel ergens tegen kunnen dan toch... Ik vind een baby met oorbellen niet mooi... misschien wil ze het wel niet.. Ik ken meiden die geen gaatjes hebben... Ik wel 2 aan iedere kant nou die 2e gebruik ik nooit... en gaat echt niet dicht... ben al 15 jaar bezig haha. Ik vind het zo ordinair. Ik zie eerder de 2 oorbellen zitten als heel de baby.. maar goed mijn mening he...
VRIEND
5 jaar geleden
Mijn dochter mag oorbellen zodra ze zelf kan zeggen dat ze ze graag wil. Dat is dus als ze geen baby meer is maar zal rond 5-7 jaar zijn schat ik in met wat ik hoor om mij heen. Ook in was dezelfde leeftijd en wilde heel graag oorbellen.
Persoonlijk vind ik het zielig (en niet mooi, maar dat terzijde) bij een baby. Je weet niet of ze het willen en liggen nog veel. Oorbellen liggen niet lekker, dat vind ik nu nog! Ook kun je nog niet zeggen ze er af moeten blijven en kan gerust een handje ertegen slaan.
Genoeg juweliers schieten daarom pas ook als het kindje er zelf om vraagt.
Ik zie echt het nut niet in van een baby met oorbellen.. ze zijn nog zo puur.
Maar mijn mening hè.. wellicht kun je er iets mee.
VRIEND
5 jaar geleden
Ik had zelf pas oorbellen met 10 jaar ofzo ...ook omdat ik zelf wilde.. kre ...
Haha hier ook! Als recalcitrante puber meerdere gaatjes laten schieten. Ik ben nu 34 en heb naast mijn eerste gaatjes, allemaal zichtbare gaatjes! Gelukkig was het in ieder geval mijn eigen schuld 🤣
VRIEND
5 jaar geleden
Ik heb al paar keer in de juwelier huilende kleuters gezien (4/5jaar), die ...
Ah nee joh! Ik was zelf die leeftijd en wilde ze dus zelf. Na de eerste schrok is en wilde ik niet meer. Toen werd mijn een ijsje beloofd en toen winstcijfers niet hoe snel ik weer moest zitten..
En gaatjes blijf je zien, ik wil wel een foto sturen.. misschien niet als je het als baby laat schieten en een paar maanden later er uit haalt, maar waarom zou je ze dan laten zetten? Waarschijnlijk gaan ze er dan jaren later uit als je kindje zegt dat ze ze niet leuk vindt en dan blijf je dat gewoon zien.














