9 Reacties

4 jaar geleden
Ik ben ook fan van ikea.
Of die klapkratjes? Hema verkoopt ze en kwantum dat ik weet. Hier staan ze de ene keer in de kast en de andere keer op zijn kamer.
Als je ze even niet gebruikt kun je ze helemaal plat maken en dan neemt het het bijna geen ruimte in beslag. Ze hebben verschillende kleurtjes en maten 😊

4 jaar geleden
Ik ben ook fan van ikea.
Of die klapkratjes? Hema verkoopt ze en kwantum d ...
Zeeman verkoopt ze nu ook.

4 jaar geleden
Dag, je hebt bij HEMA van die zogeheten "letterbakken" ze zijn niet super groot maar wel uit/in klapbaar en je kan er letters tussen plaatsen ofwel woorden met bijv. Rompers ;) staat leuk en handig. Je kan ze ook opstapelen omdat ze gewoon stevig zijn! :) Zeker online te koop, maar denk ook in de winkel.

4 jaar geleden
Reactie op de buurvrouw
Toch Ikea en dan bestellen 😬
Ik wilde laatst iets bestellen bij Ikea. 45 euro verzendkosten! Voor iets dat nauwelijks iets kost.
Ik heb zulke van de Action:


4 jaar geleden
Wij waren woensdag rond 17.30 bij de Ikea en er was totaal geen rij! Dus mocht je daar iets willen, misschien handig om rond zo’n tijdstip te gaan. Er mogen in veel ikea’s wel bijna duizend mensen tegelijk, dus er is niet altijd een rij. ‘S ochtends net na opening waarschijnlijk meer, want dan moeten de mensen er natuurlijk ook langzaam in ivm verspreiding.