Hoi!
Ons zoontje van 6 maanden doet opeens iets raars.
Als hij zich erg druk maakt gaat hij piepend ademhalen alsof hij zijn adem naar binnen zuigt / inslikt. Het lijkt dan of hij bijna geen lucht krijgt maar ik heb het idee dat hij dit dus zelf doet omdat hij de rest van de dag nergens last van heeft. Dus dan kan het toch geen verkoudheid ofzo zijn .. Hij doet het alleen met naar bed brengen (is dan erg wild en schopt met z'n benen) en tijdens het fruithapje (dit vind hij zo lekker dat hij ook erg druk doet.)
Iemand die dit herkent...? 🙈
Ja ! Mijn dochter doet dit ook. Bij het inademen maakt ze een raar piepend geluid net alsof ze niet genoeg lucht kan inademen. Alleen het lijkt haar niet dwars te zitten en vaak daarna begint ze te gillen en enthousiast te doen? Misschien hoort het bij de leeftijd
Mijn dochter is ook 6maand
O ik vind het zo gek! Is het bij jou ook wanneer ze heel enthousiast is ? Dat lijkt hier wel het geval. Want als hij in bed ligt doet hij niks geks maar zodra ik eraan kom omdat hij huilt en z'n speen wil geven begint hij zo gek te ademen net of hij benauwd is ook een beetje maar dat lijkt me niet aangezien het niet continu is maar precies als hij mij ziet of wanneer hij het fruithapje dus krijgt en dan ook erg enthousiast is. Verder is het mij nog niet opgevallen.. houd het maar even in de gaten dan 🙈
Onze dochter heeft dit ook heel lang gedaan! Adem inhouden en dan ineens heel diep happend inademen en dan weer inhouden, bij concentratie en bij enthousiasme. Ze is nu 1,5 en doet dat inmiddels niet meer.
Haha ja mijn dochter doet dit ook soms.. Ik zie het meer als ontdekken van haar stembanden enzo.. Ze heeft steeds nieuwe gekke geluidjes en dit rare luchtzuigen wat ze soms doet is ook zoiets volgens mij..
Fijn om te lezen dat hij niet de enige is 🙈 Heb er vandaag weer op gelet maar denk inderdaad dat het gewoon iets nieuws is wat hij ontdekt heeft. Thanks voor de reacties.
Jaa had mijne ook, was naar de dokter gegaan. Komt omdat hun luchtpijp nog niet “rijp” is dus als er met enthousiastme veel lucht door heen gaat krijg je die piep 😂
Onze dochter doet dat ook toen ze dat net ging doen vond ik het ook wel even spannend. Zelfs naar de HA gegaan (meer omdat ze ook erg verkouden was) niks aan de hand gewoon stembanden en geluidjes oefenen ineens ondekt hoe ze dat kan doen. Vanzelf ook weer overgegaan.