Welke zinkzalf gebruiken jullie?
Ik wil iets nieuws proberen. De kleine heeft regelmatig uitslag of rode billetjes.
Alle soorten cremetjes en zalfjes zijn welkom.
Dr Swaab Zinkolie
Dr Leenarts billenzalf
Heb je al eens andere luiers/bi ...
Precies dit. Hier reageert ze op kruidvat billendoekjes en andere met parfum. Gebruiken nu die van pampers, zijn goed vochtig, hoef je niet te wrijven bij vieze billen en zelden nog rode billen.
Geregeld verschonen helpt hier ook goed na ontlasting
Sudocreme was hier vreselijk. Zit ook lavendel-geur in.
Vanuit ziekenhuis deze, LIVSANE Zinkoxidesmeersel, top spul. Gewoon bij de apotheek te bestellen.
Ik heb Dr. Swaab Zinkzalf op aanraden van de huisarts. Gebruikt om een wondje aan de binnenkant van de vulvalip te helpen genezen, dus echt heel goed op ook gevoeligere stukken huid.
Weleda billenbalsem werkt hier heel goed! Eigenlijk als enige. Ik heb denk ik inmiddels wel alle soorten geprobeerd.
Onze dochter haar billen zijn een hel tot gedwongen gebruik van hormoonzalf aan toe. Sindsdien kan ik het met Weleda billenbalsem goed onder controle houden!
Ik heb Dr. Swaab Zinkzalf op aanraden van de huisarts. Gebruikt om een wond ...
Lees hieronder ook wat tips mbt billendoekjes. Ik gebruikte bij mijn dochter als baby wasbare billendoekjes (maar bijv. luxe wc papier/4laags of hoeveel het ook is ook prima) en dan met liniment erop. Zit bijna niets in en verzorgt en verzacht gelijk.
Aldanex 👌🏻 zorgt voor een beschermlaag waardoor de huid eronder kan herstellen en de urine/ ontlasting geen kwaad meer kan doen.
Gebruiken ze ook in de ouderen- en gehandicaptenzorg.