13 Reacties
vorig jaar
Wij hebben de ter stal een keer gehad. Samen met die van hema. Maar hoewel de ter stal hoger zou moeten zijn in tog deden ze zo niet aanvoelen. Ik vond ze erg dun juist en onze zoon leek warmer te blijven in die van de Hema.
Wat kan helpen is wol als je kindje ertegen kan. Wol houd warmte vast. Dus een wollen romper/pyjama of een slaapzak zou dan voldoende moeten zijn qua temperatuur.
vorig jaar
Reactie op M_1986
Wat was er koud?
Wordt ze er wakker van?
Opzich is 14-15 graden voor slape ...
Ik vond haar voetjes en beentjes koud en ook haar nekje voelde niet zo warm!
Ze is de laatste dagen onrustiger rond een uur of 5 en ik merk dan echt dat dat komt omdat ze het toch wat te koud heeft.. Ze wordt dus echt eerder wakker en onrustig.
Vandaar dat we wat strugglen nu met wat het fijnst is!
Vorig jaar deden we een laken en dekentje + slaapzak. Maar ze is nu 15 maanden, dus een laken en deken lukt niet meer want ze beweegt alle kanten op.
Blijft een puzzel!
vorig jaar
https://jollein.nl/products/slaapzak-met-afritsbare-mouw-90cm-teddy-bear# Wij hebben deze van Jollein. En ondanks dat op internet overal staat aangegeven dat het 3 TOG is. Staat er toch echt in het label en op het verkoopkaartje dat het 3.5 TOG is met armen 🤷♀️
vorig jaar
Wij hebben de slaapzak van Daaloumaa, van binnen teddy wol en van buiten linnen. Zooo fijn! Voor 2 kindjes gebruikt die nu 5 en 3 zijn en straks ook voor onze baby.
Enorm prijzig maar z'n geld echt waard, ik heb 2 opeenvolgende maten, dat zegt genoeg 😉
Voor deze slaapzak gebruikte ik een merinowol onderlaagje (romper/broekje/pyjama) en daarover heen Hema slaapzak of Puckababy 4 seizoenen. In de herfst ging het nog wel maar in de winter met temperaturen onder 0 werd het te koud. De slaapkamer werd dan rond de 13/14 graden ondanks verwarming (goed geïsoleerd, geen nieuwbouw)
In de Daaloumaa slaapzak blijven ze lekker warm, in de Hema en Puckababy werden ze zweterig. Nu slapen wij allemaal tussen de wol en daar zweet je niet in dus vandaar de voorkeur voor wol. Onze jongste is nu 4,5mnd, binnenkort ga ik het inbakeren afbouwen en dan gaat ze in de Daaloumaa slaapzak 🥰
Ik begrijp dat de prijs enorm kan zijn, misschien staan ze op Vinted?
vorig jaar
Wij hadden altijd die van de hema, sommige zijn 3,5 tog, met zo'n hema fleecepyjama., lekker warm En verder kan je natuurlijk een warmer rompertje of hemdje er onder doen. Bij ons is het ook lekker koud, ik heb overdag altijd de ramen op, heerlijk 🤓















