32 Reacties

4 jaar geleden
https://www.luierinfo.nl/blog/pampers-baby-dry-en-premium-protection-vergelijking
Ik zeg snachts baby dry + variant
Overdag premium
En van beide de gewone luiers en als je start met zindelijkheidstraining pas de broekjes

4 jaar geleden
Overdag gewone luiers Pampers premium protection.
's Nachts broekjes Pampers baby dry.
Onze zoon is een buikslaper en deze luiers zijn de enige waarbij hij (vrijwel) nooit doorlekt in de nacht.

4 jaar geleden
Reactie op RMil90
Ik vind de baby dry veel kleiner/korter vallen dan de premium. Gaat met een ...
Ja vooral korter vind ik. En dus sneller doorlekken. Ik gebruik dus zowel overdag als 's nachts de premium protection. Ik vind die ook minder plasticerig, dus minder broeierig. Beter ademend.

4 jaar geleden
Ook onze ervaring

4 jaar geleden
100% baby dry. Hier slaapt ze zon 12 uur achter elkaar en de premium houdt dit echt niet binnen.

4 jaar geleden
Babydry houdt het met onze buikslaper geen 6 uur uit. 3 nachten geprobeerd, drie keer compleet doorgelekt. Wij zijn weer terug bij huggies.

4 jaar geleden
Wij gebruiken overdag premium protection (omdat ze zachter materiaal zijn) en baby dry snachts. Soms lekt hij wel eens door maar hij drinkt snachts erg veel water dus we verschonen snachts wel 1x. Maar ik vind het top zo

4 jaar geleden
Reactie op Chayenne12122000
Wij gebruiken overdag premium protection (omdat ze zachter materiaal zijn) ...
Hij slaapt op z'n buik

4 jaar geleden
Hier altijd premium protection
Zoontje is een buikslaper en lekt hier niet mee door

4 jaar geleden
Ik gebruikte altijd baby dry overdag en 's nachts. Was ik heel tevreden over. Maar ben sinds kort overgestapt op premium protection en die vind ik nog fijner, zijn een stuk hoger. Nooit doorgelekt hier met pampers.

4 jaar geleden
Reactie op MrsFlamingo
Babydry houdt het met onze buikslaper geen 6 uur uit. 3 nachten geprobeerd, ...
Hoe kan dat dan? Wij hebben ook een buikslaper en houdt het minstens 12 uur droog. Had je wel de goede maat?

4 jaar geleden
Reactie op Trotsemam1989
Hoe kan dat dan? Wij hebben ook een buikslaper en houdt het minstens 12 uur ...
Absoluut, kleiner, juiste, groter alles geprobeerd. Hij slaapt nog niet door en komt in 12uur nog voor 2 voedingen dus daar zal het vast mee te maken hebben. Heel veel plas haha

4 jaar geleden
Reactie op MrsFlamingo
Absoluut, kleiner, juiste, groter alles geprobeerd. Hij slaapt nog niet doo ...
Ooh haha. Ja toen mijn zoon 's nachts nog voor een voeding kwam deed ik altijd verschonen.

4 jaar geleden
Wij hebben premium protection broekjes, sindsdien lekt ze niet meer door en ze ademen, dat voorkomt weer luieruitslag. Daardoor kan het wel klam aanvoelen. Ze zijn ook lekker zacht en zitten goed. Ze kan er 12 tot 13 uur mee voort. Baby dry nooit geprobeerd. Durf niet meer te wisselen 😂😂🙈 ben zo blij dat ze lekker de nacht door komt met deze.

4 jaar geleden
Reactie op Trotsemam1989
Ooh haha. Ja toen mijn zoon 's nachts nog voor een voeding kwam deed ik alt ...
Dat doen wij ook. Maar met de baby dry claimen ze dat dat niet zou hoeven want 12 uur droog. Onzin hier dus haha