10 Reacties
2 jaar geleden
Melia schaal in de bakfiets. Z slaapt er gewoon in wanneer hij moe is. Laat wel snel hoofd hangen, maar die kan ik dan naar boven "leggen"
2 jaar geleden
Hey, wij hebben een schaal in de bakfiets en onze dochter kan daar heerlijk haar dutjes in doen. Alleen valt haar hoofd af en toe naar voren. Dit los ik op door hem wat verder naar onder te zetten of door de gordels wat strakker te doen. Dat helpt meestal wel.
2 jaar geleden
Reactie op ElsjeA
Welke fietskar is dit? Ligstand klinkt erg handig!
De Thule Chariot Cross heeft een ligstand. Van andere fietskarren weet ik het niet. Het is wel een flink prijsverschil met de Chariot Lite (paar honderd euro). Ik hoop dat mijn zoontje net zo lekker slaapt in de fietskar als in de auto 😬 (iets meer rechtop dus)
2 jaar geleden
Reactie op EsvdH
Bedoel je dat je het stoeltje kantelt?
Ja heel iets dat ie net niet helemaal rechtop zit. De gordel zit dan nog wel strak, maar haar hoofd blijft dan omhoog.
2 jaar geleden
Reactie op ElsjeA
Welke fietskar is dit? Ligstand klinkt erg handig!
Hamax Outback! Geweldige kar. Voor gekozen vanwege goede recensies en het feit dat hij wat hoger is, waardoor onze zoon er ook langer in kan zitten (nu 5). En die ligstand was ook een heel grote pre. Nadeel is dat hij relatief zwaar is, maar zelf fiets ik er elektrisch mee en m’n man met een sportieve fiets, dus we trekken hem prima.














