Hoi,
Onze kleine (6weken oud) krijgt 1 voeding per dag (rond middernacht) met de fles, zodat papa deze kan geven en ik net wat langer kan slapen. (Hij krijgt borstvoeding, en die voeding rond middernacht is gekolfde borstvoeding)
Ik gebruik de Philips Avent natural fles met speentje 0.
Ik merk dat deze speen erg vlug loopt, regelmatig verslikt de kleine zich. Ook is hij na 5 minuten al klaar met zijn fles van 100ml.
Nou gaat het op zich wel qua verslikken, waar ik me vooral wat zorgen om maak is of hij de fles niet te makkelijk gaat vinden als ik weer moet gaan werken. Hij gaat dan 3 dagen per week zijn voedingen overdag met de fles krijgen. (Ik ben dan 10,5u van huis af. Ik maak 3 lange werkdagen) (deze werkdagen zijn eerst verspreid, maar worden 3 aaneengesloten dagen, waardoor hij dus eigenlijk maar 1 voeding overdag en 1 nachtvoeding, als hij s'nachts gevoed moet worden (hij komt nu om 5u s'ochtends voor de nachtvoeding, misschien slaat hij die over een paar weken wel over?) live krijgt, de rest uit de fles.
Ik ben een beetje bang dat als de fles zo snel loopt, dat hij dan te lui wordt om krachtig aan de borst te drinken (zeker als hij 3 dagen achter elkaar gemakkelijk uit de fles heeft kunnen drinken, ben ik bang dat hij die 4e dag moeilijk aan de borst gaat doen..)
Iemand hier ervaring mee heeft? Kan ik een andere speen op de Philips fles zetten? Een prematuur speen oid?
De 125ml flessen van Avent Natural hebben speen nummer 1 erop, weet je zeker dat je speen 0 gebruikt?
En anders misschien Dr.Brown prematuur speen voor de brede hals flessen proberen.
Lactatiekundige had hier aangegeven dat Philips avent te snel gaat, zij raadde difrax of dr brown aan. Wij gebruiken nu difrax met speen 1, als die goed strak aangedraaid is gaat dat goed
ik heb baby van bijna 6 maanden die naast de bv ook al 3 maanden minimaal 1 voeding per dag via 0 speen van advent krijgt.. en nu ik werk 4 dagen in week 3 van de 6 voedingen
heb niet idee dat ze lui is geworden, aan fles drinken is ook andere techniek dan aan borst..