7 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op Boysmom90
Hoe voelt het nekje?
Handen en voetjes zijn hier ook wel wat koud soms, ma ...
Nekje voelt ook fris, evenals z'n borst
4 jaar geleden
Reactie op newmommy😍
Hoe groot is jouw kindje? Ik zie in je profiel 5 maanden en dan kan het dus ...
Jaa klopt, heb alleen zo'n band om z'n buik zodat hij er niet door zakt en hem hem dubbel geslagen aan de onderkant. Dus qua grote valt t mee!
4 jaar geleden
onze dochter slaapt onder een 3,7 TOG deken, plus een 1,5 tog, plus een kruik, lange mouwen romper en shirtje, broekje en sokjes en verwarming op 18. temperatuur netjes 37 graden snachts 🥲 overdag heeft ze het wel snel te warm 🤷♀️ ik denk dat de een gewoon meer warmte nodig heeft dan de ander? ze is wel pas 2,5 week maar ze houdt wel gewoon goed haar temperatuur verder. CB zei dat t gewoon kon dat ze een koukleumpje is (zoals mama haha)
je zou misschien in wollen pyama kunnen laten slapen? in wol hou je het echt beter warm wel. joha heeft hele fijne dingen😊 zou idd ook nog kunnen dat de slaapzak nog net te groot is, maar als je ook als zo’n band hebt zou het ook redelijk goed moeten zitten al!














