10 Reacties
5 jaar geleden
Wij hebben de puckababy inbakerzakken gebruikt tot hij kon rollen. En hebben nu de vier seizoens slaapzak, hij slaapt er echt heerlijk in. Duurde wel ff voordat hij daar in paste want hij kon al vroeg rollen dus toen hebben we een slaapzak van de hema gebruikt totdat hij in de puckababy paste.
5 jaar geleden
Ik ben fan, onze kleine is inmiddels 5 maanden en heeft de piep gehad en nu de mini. Hou m’n hart vast als hij straks uit de mini moet... hij doet het geweldig in de Puckababy namelijk. Als je nog twijfelt, gewoon doen, echt de moeite waard 😬
Onze zoon rolt ook van buik naar rug maar nog niet van rug naar buik, gaat alleen denk niet meer lang duren.
Twijfel ook om over te stappen naar de 4 seizoenen aangezien hij het voor elkaar krijgt om zich in z’n ledikant 180 graden om te draaien (hoofd aan voetenzijde).
Mensen met goede ervaringen met de 4 seizoenen na het overstappen uit de mini? Hoe was de overstap?
Merk dat hij slecht slaapt als hij niet in z’n mini slaapt..
5 jaar geleden
Wij zijn rond 2.5 maand overgestapt naar de mini. Onze dochter moest er even aan wennen maar daarna ging het ook weer heel goed. De overstap naar de puckababy 4 seizoenen daarna was echt even doorzetten. Maar wij vinden hem het geld meer dan waard! Onze dochter slaapt er heerlijk in en ik vind ook dat ze erg mooi blijven in de was.
Ze is begonnen met deze rond 5 maanden (in verband met rollen). Toen was de slaapzak wel echt nog enorm. Nu ze 8 maanden is past het al een stuk beter.
Of het aan de slaapzakjes ligt weet ik niet, maar onze dochter sliep al vanaf een week of 2 ‘door’ tot 0400 ☺️
5 jaar geleden
Ik twijfel ook, onze dochter slaapt ook goed in de piep. Ik was bij mijn zoon groot fan van de 4seizoenen zak, maar dat duurt nog even tot ze daar in past.
Ik ga eerst even een “gewone” slaapzak proberen, om de tijd te overbruggen tussen de piep en de 4seizoenen. Als ze daar niet lekker in slaapt kan ik altijd nog de mini aanschaffen
5 jaar geleden
Wij hebben eerst de mini gehad, toen de piep (met armen eruit) en met 5 maanden zijn we ook overgegaan naar de vier seizoenen. Het was even wennen met zijn wapperende armpjes, maar nu slaapt hij er heerlijk in. We geven hem zelfs tijdelijk mee aan het kdv, omdat hij hun slaapzakken niet wil.
Verder, lieve moeders. Ik snap dat het lastig is als je kindje slechter slaapt. Echt. Maar het risico op wiegendood is aanwezig. Stap alsjeblieft over. Het is gevaarlijk. De overstap gaat toch ten koste van slaap, of je het nu op tijd doet (nu!) of te laat.
5 jaar geleden
Reactie op Boysmom90
Wij hebben eerst de mini gehad, toen de piep (met armen eruit) en met 5 maa ...
Andersom. Eerst de piep en dan de mini
5 jaar geleden
Reactie op Liefdedatbenjij-24
Andersom. Eerst de piep en dan de mini
Haha oeps ja! Het is ook al een tijd geleden.
Achteraf zou ik misschien de 4 seizoenen eerder gepakt hebben of een andere slaapzak tussendoor gedaan. Vooral de dikke mouwen hielpen hem om in te slapen, en die had je bij de piep en de mini juist niet.
5 jaar geleden
We hebben de mini uiteindelijk gekocht en ik ben er blij mee. Eergisteren rolde hij wel ineens om van rug naar buik (4,5 maand), maar bij de mini kan je de armpjes eruit laten. Dus dat doen we nu. Hij had wat moeite met inslapen, maar verder ging het goed. Het is voorlopig maar bij 1 rol gebleven 😉














