10 Reacties

4 jaar geleden

Op hun site staat een schema voor alle slaapzakken en verschillende kamertemperaturen, vond ik gisteren ook pas.

4 jaar geleden

Reactie op AnneEZ

Op hun site staat een schema voor alle slaapzakken en verschillende kamerte ...
Ik vind het wel lastig. Heb ook geen idee hoe warm het exact in zijn kamertje is. Zat vanmorgen toevallig ook te kijken voor deze slaapzak maar waar ik nu goed aan doe, geen idee. En ze zijn te prijzig om allebei te bestellen.

4 jaar geleden

Reactie op DJN

Ik vind het wel lastig. Heb ook geen idee hoe warm het exact in zijn kamert ...
Ik vind ook lastig. Als ik zo zie heeft ze alleen aan een romper en de teddy slaapzak genoeg maar dat is als ze slaapkamer 20 graden is. Inderdaad geen idee hoe warm/koud haar slaapkamer is. Ik vind haar nu altijd koud als ik haar uit bedje haal, vooral haar handjes. Zo sneu. Ik wacht nog even met de Puckababy slaapzak, ze is nog net iets te klein (ze is net 2 weekjes jong).

4 jaar geleden

Elk kindje verschilt natuurlijk. Maar toen mijn dochter vorige winter deze aan had, had ik altijd een romper met lange mouw en een broekje eronder. Dan was het op haar kamer rond de 19 graden. 🙃

4 jaar geleden

Ik geef haar wel een romper aan zonder mouwtjes en een dun pyjamatje. Als het echt koud is doe ik haar nog dikke sokken aan, maar die laat ik anders wel uit. Gebruik verder ook geen deken oid. Het is op haar kamer snachts rond de 18 graden. Overdag als de verwarming aan staat dan doe ik tijdens haar dutjes geen broek en sokken aan, dus met alleen een romper en truitje in de slaapzak.

4 jaar geleden

Reactie op Denise25

Ik geef haar wel een romper aan zonder mouwtjes en een dun pyjamatje. Als h ...
Oké en jij hebt ook de teddy? 😊

4 jaar geleden

Reactie op Wendyyyyyy

Oké en jij hebt ook de teddy? 😊
Ja klopt ik heb ook de teddy variant van Puckababy ☺

4 jaar geleden

De meeste babyfoons geven volgens mij de kamertemperatuur aan, lijkt mij handig om te weten zeker ook als het zo kouder wordt.

4 jaar geleden

Reactie op Chislev

De meeste babyfoons geven volgens mij de kamertemperatuur aan, lijkt mij ha ...
Ik heb geen babyfoon 😊

4 jaar geleden

Reactie op Wendyyyyyy

Ik vind ook lastig. Als ik zo zie heeft ze alleen aan een romper en de tedd ...
Koude handjes is niet erg, gaat echt om het nekje. Zou even bij een voeding voelen in de nek en aan de hand daarvan evt iets uit of aan.