6 Reacties

5 jaar geleden

Ik denk dat het heus wel zou kunnen. Het ligt er aan alleen wat je in stukjes geeft. Bij ons ging bijvoorbeeld rijpe banaan erg goed in stukjes omdat ze dit zelf tot moes kon krijgen. Als ik het zelf makkelijk fijn kon knijpen mocht het in stukjes. Avond eten hebben wij wel lang gepureerd en doet het vaak nog steeds want ik ben altijd zo bang dat ze anders stikt.

5 jaar geleden

Ja hoor, dat kan prima. Kijk even hoe ze erop reageert. Soms kan het verwarrend zijn, als je bijvoorbeeld een niet zo'n beste eter hebt. Maar genoeg kindjes kunnen het makkelijk beide!

5 jaar geleden

Kan wel. Wordt wel aangeraden om één manier te kiezen per maaltijd. Ik heb ook beide gecombineerd. Hier waren ze in de war als ik beide in één maaltijd deed. Of als er stukjes in het gepureerde zaten. En dan gaan ze zich juist verslikken. Eerst deden we de lunch en fruit rapley, en avondeten gepureerd. Maar nu thuis helemaal over naar rapley. Bij de opvang krijgen ze gepureerd hoor. Ze zijn er niet zo bekend mee dus ik heb ook liever niet dat ze het daar geven.

5 jaar geleden

Reactie op Nora-28

Kan wel. Wordt wel aangeraden om één manier te kiezen per maaltijd. Ik heb ...
Ah ja de opvang. Hier zijn ze er ook niet bekend mee. En dus 1 manier per maaltijd. Dat gaan we hier dan ook doen. Dank voor je reactie!

5 jaar geleden

Reactie op Beanie85

Ja hoor, dat kan prima. Kijk even hoe ze erop reageert. Soms kan het verwar ...
Dankje! Dan gaan we hier mee verder. Zo leuk om het plezier te zien van Rapley bij onze kleine.

5 jaar geleden

Reactie op Anoniempje3009

Ik denk dat het heus wel zou kunnen. Het ligt er aan alleen wat je in stukj ...
Ja precies het avondeten gepureerd. Denk dat we precies zo hier gaan doen. Dank voor je reactie.