10 Reacties

2 jaar geleden

Ik snap dat je je zorgen maakt! Misschien heb je hier wat aan? https://www.thuisarts.nl/rs-virus/mijn-kind-heeft-waarschijnlijk-rs-virus En dan even kijken bij 'wanneer bellen'. Beterschap voor je kindje, hopelijk valt het mee!

2 jaar geleden

Trek ook even de kleren uit van je kindje en kijk naar zijn borst/buik. Als hij “intrekt” bij het ademhalen, dan sowieso bellen naar de HAP. Intrekken kan er bijv. zo uitzien: https://m.youtube.com/watch?v=cju7gFDaca8 Hetzelfde geldt voor neusvleugelen (je ziet dan de neusvleugels bewegen bij het ademhalen). Verder is hij 2 weken.. als je ook maar enigszins vermoedt dat hij moeite heeft met ademhalen zou ik de HAP bellen. Dan beoordelen zij wel of je langs moet komen of niet. Heel veel beterschap!

2 jaar geleden

Reactie op Nemo91

Trek ook even de kleren uit van je kindje en kijk naar zijn borst/buik. Als ...
Waar lees jij dat haar zoon 2 weken oud is? Hij hoest al 2 weken.

VRIEND

2 jaar geleden

Voor RS zijn (oa) intrekking en neusvleugels de alarmbellen. Hopelijk hebben jullie nog beetje kunnen slapen. Bij twijvel straks even de huisarts bellen.

2 jaar geleden

Of wel of geen het RSV is, is niet echt relevant. Alle (snelle) achteruitgang en benauwdheid kan zorgelijk zijn. Ik zou dus gewoon op je gevoel vertrouwen en de huisarts(enpost) bellen als je je zorgen maakt, al is het maar om te overleggen.

2 jaar geleden

Goed op middenrif en neusvleugels letten. Hoe gaat het nu? Voor nu zou ik zijn temperatuur meten en een opname maken van de ademhalingen (zal je net zien als je bij de huisarts zit ademt hij normaal) en bellen voor advies

2 jaar geleden

Reactie op Shenkieindekoelkast

Of wel of geen het RSV is, is niet echt relevant. Alle (snelle) achteruitga ...
Dit

2 jaar geleden

Reactie op Lotte385

Waar lees jij dat haar zoon 2 weken oud is? Hij hoest al 2 weken.
Ah, verkeerd gelezen inderdaad vannacht!

2 jaar geleden

Reactie op xxTessa

Goed op middenrif en neusvleugels letten. Hoe gaat het nu? Voor nu zou ik ...
Precies dit.. bij huisarts deed hij opeens normaal Wel een hoestdrankje thijmsiroop meegekregen en verder goed in de gaten houden. Dus geen rs tot nu toe

2 jaar geleden

Dankjewel allemaal voor t reageren🥰 t gaat een stukje beter. Na huisarts geweest. Toen we daar waren was t opeens minder. Dus alleen thijmsiroop mee gekregen. En goed in gaten houden.