25 Reacties
4 jaar geleden
https://open.spotify.com/album/0P1y1rea7i8DrsG2ltksyi?si=T5ZXO1qzRru_LTRHuCGnqA&utm_source=copy-link
https://open.spotify.com/album/40jnYSzTIdEV8HQVn6tYng?si=UGFTYDfDQGKAzlZcW4_N_A&utm_source=copy-link
Juf Roos vind ik ook wel goed te doen. En Loulou en Lou.
4 jaar geleden
ik luister gewoon rustige muziek en heb een meezing playlist gemaakt met liedjes die ik zelf leuk vind.. zo lang ze t zelf nog niet boeiend vinden ga ik niet die ellendige kindershizzle luisteren 😂
4 jaar geleden
Hier ook fenna van zappelin, is ze dol op. En kan ze ook leuk op dansen. Toen ze zo jong was als jouw kindje draaide we gewoon mijn favoriet... jason derulo, als ik hem nu aan zet zwijmelt ze helemaal weg 😂😍🙈 dus ik zou zeggen draai gewoon je eigen favoriet... als ze ouder is, herkent ze het en vind ze het leuk omdat het vertrouwd is, handig toch!
4 jaar geleden
Reactie op MvE
Ageeth de haan. Vrolijke nummers, gekke nummers maar ook rustige nummers.
Deze!
4 jaar geleden
https://open.spotify.com/artist/7jzz4t7ybtRKhenjBAAzrv?si=CA5UuSqDQtWw703CQIHDfQ
Wij draaien bijna niets anders meer. Lief, zacht, eerlijk, prachtig
4 jaar geleden
Reactie op shea
leonie sazias, album; treintje naar dromenland. de avonturen van haasje e ...
Wij zingen de liedjes ook steeds. Blijven erg leuk!
4 jaar geleden
Ik heb laatst dierendorpje ontdekt op Spotify, lieve vrolijke, grappige maar wel rustige liedjes over een dierendorpje. Verhalend gezongen, erg leuk om naar te luisteren vind ik.
Teksten als olifant gaat rondjes rijden op de fiets van mama hond, Of een zebra die wil oversteken maar niet durft 😁
4 jaar geleden
Woezel en pip gezongen door Guusje.
Dirk Scheele
En ik zet heel vaak Als mijn zoontje aan het spelen is een album aan van Raymond Lap. Hij heeft een soort klassieke baby muziek maar heel schattig en rustgevend op de achtergrond. Geen hyperactief gedoe.














