34 Reacties
3 jaar geleden
Geen ervaring met sab simplex maar wel met orthiflor probiotica na extreme krampen! Merkte na 3 dagen zo extreem veel verschil, wou dat ik het eerder wist. Dit ondersteunt ook de darmen nog eens positief, sab simplex is puur symptoom bestrijding. Mocht je het kopen wel rustig opbouwen door de dosering door 3 te delen zodat de darmpjes kunnen wennen 😊
3 jaar geleden
Wij hebben het gebruikt vanaf dat onze zoon 2 weken was totdat hij 3 maanden was. Deden steeds 8 druppels bij de flesvoeding en hier ging het na twee dagen zichtbaar beter. Rond de 7 weken nog wel een piek gehad met de darmkrampjes, maar verder niet meer. Langzaam de druppels afgebouwd. Moet wel zeggen dat we na een tijdje iom het consultatiebureau deels zijn overgestapt naar de Omneo voeding van nutrilon omdat het zo heftig was bij ons zoontje. Hij krijgt nu nog steeds 3 schepjes nutrilon standaard en 3 schepjes Omneo dat gaat hier nu erg goed. Succes 🍀
3 jaar geleden
Yes! Beste spul wat er is 👌
Wij hebben dit wel in combinatie gebruikt met een osteopaat gespecialiseerd in babys die elke 2 weken behandelde.
Ivm maagklachten/reflux.
En spanning in de buik.
Maar dit samen na een week amper nog krampjes en een hele goede poeperij.
Wij hebben het via de Duitse apotheek besteld meerdere flesjes dat is goedkoper als via bol .com.
En dan na een flesje deden we op advies van de osteopaat een kip kep zakje lauw warm even een 30 min op het buikje leggen.
Wij hadden overigens ook infacol geprobeerd maar die zure meuk ging hij nog meer van spugen en werden de krampjes erger van.
Samen met de combi osteopaat en kip kep zakje.
Ik kan daarom dus echt zeggen dat het met de sab simplex heel veel beter is.
3 jaar geleden
Voor ons was dit echt topspul!
Heb wel voorzichtig gedaan en nooit aan de maximale hoeveelheid gezeten.
Sab simplex icm omneo en gekookt, afgekoeld water ipv kraanwater was hier dé oplossing.
Het is geen wondermiddel. Maar als je de juiste combinatie hulpmiddelen vindt voor je kindje kan het een hoop schelen.
3 jaar geleden
Heilig hier in huis vanaf dat hij 2 weken was tot 5 maanden. Paar druppels waren genoeg.
3 jaar geleden
Yes! Beste spul wat er is 👌
Wij hebben dit wel in combinatie gebruikt met ...
Heb je een website?
3 jaar geleden
Hier alleen huismerk kruidvat darmkrampdruppeltjes gebruikt en deze werkten goed.
3 jaar geleden
Heb je een website?
3 jaar geleden
Hier werkte precies niks van sabsimplex, kruidvat huismerk enz. Wij zijn de kipkep woller gaan gebruiken. Soort pittenzakje maar fan van vlas/lijnzaad voor baby's, we dachten baad y niet schaad t niet. Je hoeft het maar even op te warmen en op de buik te leggen. In eerste instantie dacht ik , dit gaat nooit werken, zo warm is t niet maar hier was t echt een uitkomst.
Laatste tijd zie ik ook vaak het warmtemaantje voorbij komen, zelfde concept alleen ipv vlaszaad, kersenpitten.
2 jaar geleden
Sab simplex doet hier echt niks nada. Ik denk dat het voor de dames hierboven toch aan andere middeltjes heeft gelegen. Zoet spulletje wat ons kindje snel opslobbert maar echt 0 effect. Zonde van je geld - bovendien heeft Etos een eigen merk product met dezelfde werkzame stof, Simethicon. Zou dat dan eerder proberen
vorig jaar
Reactie op miskymisk
Sab simplex doet hier echt niks nada. Ik denk dat het voor de dames hierbov ...
Vreemde reactie, bij ons heeft het gewoon goed geholpen. We gebruikten geen andere middeltjes.
@esters, wij hielden aan wat op de verpakking stond maar dan net wat minder. Ik dacht 5 druppels in een flesje en dan ene flesje wel en volgende flesje niet. Zat dan zo’n 6 uur tussen.
vorig jaar
Wij hebben pro biotica gebruikt toen hij ontzettend last kreeg van krampjes.. zijn er mee door gegaan tot ie 1 werd (waren zo bang dat het terug zou komen) heeft heel goed geholpen hier.
vorig jaar
Reactie op anoniemmmpje
Wij hebben pro biotica gebruikt toen hij ontzettend last kreeg van krampjes ...
Het fijne hieraan trouwens was ook dat dit maar (dacht) 6 druppeltjes per dag was in 1 x.














